Remis po emocjonującym meczu

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   15 września 2018

Orzeł Witkowice zremisował ze Strumieniem Polanka Wielka 3:3.

W 15. minucie rzut wolny wykonywał Boba. Wrzucił futbolówkę na siódmy metr. Tam faulowany był Jasiński. Sędzia zarządził rzut karny, którego wykorzystał poszkodowany. W 25. minucie do piłki zagranej wzdłuż szesnastki doszedł Malik i uderzył nie do obrony.

W 37. minucie goście wyszli na prowadzenie. Bokiem zaatakował Grubka.  Dośrodkował w pole karne. Bramkę zdobył Boba. W 65. minucie po trójkowej akcji K. Jekiełek – Boba – Konefał w sytuacji jeden na jeden z bramkarzem znalazł się ostatni z wymienionych piłkarzy nie pomylił się.

W 75. minucie Strumień przeprowadził kontrę. Grubka otrzymał piłkę od Jurasa. Wymanewrował dwóch obrońców i strzelił gola. W 85. minucie Adamus tzw. szczupakiem uderzył futbolówkę po rzucie rożnym Jasińskiego.

Sobota 15 września Orzeł Witkowice – Strumień Polanka Wielka 3:3

Bramki: 1:0 Jasiński rzut karny 15., 1:1 Malik 25., 1:2 Boba 37., 2:2 Konefał 65., 2:3 Grubka 75., 3:3 Adamus 85.

Orzeł Witkowice: Wróbel, Jarosz zm. 59. Jedliński, Achinger, Rusinek, Mitoraj zm. 75. Szypuła, Hankus, Gołębiowski zm. 79. Adamus, D. Jekiełek zm. 51. K. Jekiełek, Konefał, Boba, Jasiński. Trener: Szymon Śliwa.

Strumień  Polanka Wielka: Jasiński, Żyła, Malik, Zemanek, Knapik, Gałgan zm. 46. Żywicki, Juras, Jaszczyk zm 71. Jarzyna, Łukaszczyk, Boba, Grubka. Trener: Mariusz Gałgan.