Remis LKS Rajsko z Babią Górą

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   30 sierpnia 2022 15:54

LKS Rajsko zremisował u siebie z Babią Góra Sucha Beskidzka 2:2.

Na początku meczu Welber zdobył gola głową po wrzutce z rzutu wolnego kolegi  z drużyny. W 35. minucie Janiczak wykorzystał błąd defensywy gospodarzy. Przejął podanie obrońcy do bramkarza i skierował piłkę do siatki. W 40. minucie przyjezdni zdobyli gola po trafieniu samobójczym zawodnika przeciwnika. W 62. minucie LKS Rajsko wyrównał. Pniak zagrał do Formasa, który pokonał golkipera rywali strzałem głową.

„Szybko zdobyty gol dla nas uspokoił. Rywal atakował groźnie. W drugiej połowie przeważaliśmy i często przebywaliśmy na połowie rywala. Moim zdaniem powinniśmy wygrać”- powiedział Krzysztof Zarzycki, trener LKS Rajsko.

Sobota 27 sierpnia LKS Rajsko – Babia Góra Sucha Beskidzka 2:2 (1:2)
Bramki: 1:0 Welber (2.), 1:1 Janiczak (35.), 1:2 gol samobójczy (40.), 2:2 Formas (62.)

Skład LKS Rajsko: Krajniewski, Welber, Ryś, B. Ryś, Kowalik, Matlak, Ryszka, Pniak, Formas, Wykręt, Mika.