Remis LKS Rajsko

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   17 września 2021 14:42

Dobrze dla gospodarzy rozpoczął się mecz z LKS Żarki. Wygrywali 2:0. Ostatecznie zremisowali 2:2.

W 20. minucie Ryś zagrał prostopadle do Matlaka, a ten wygrał pojedynek sam na sam z bramkarzem. Dwie minuty później po wrzutce w polu karnym wytworzyło się zamieszanie. Najlepiej w nim odnalazł się strzelec pierwszego gola.

W 65. minucie po rozegraniu z obrony sposób na golkipera znalazł Kurzak. W 88. minucie jeden z zawodników LKS Żarki wymanewrował przy chorągiewce Sitkę i dorzucił piłkę w pole karne. Przepiórka precyzyjnie uderzył głową z siódmego metra.

„Pierwsza połowa toczyła się pod nasze dyktando. W drugiej nasza gra nakręciła rywala” – powiedział Krzysztof Zarzycki, trener LKS Rajsko.

Sobota 11 września LKS Rajsko – LKS Żarki 2:2 (2:0)
Bramki: 1:0 Matlak (20.), 2:0 Matlak (22.), 2:1 Kurzak (65.), 2:2 Przepiórka (88.)

Składy LKS Rajsko: Kulczyk, Sieczko, Kowalik, Żyła, Żywicki, Matlak, Formas, Mika, Ryszka (80. Warzecha), Ryś, Wykręt. Trener: Krzysztof Zarzycki.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .