Remis LKS Rajsko

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   17 września 2021 14:42

Dobrze dla gospodarzy rozpoczął się mecz z LKS Żarki. Wygrywali 2:0. Ostatecznie zremisowali 2:2.

W 20. minucie Ryś zagrał prostopadle do Matlaka, a ten wygrał pojedynek sam na sam z bramkarzem. Dwie minuty później po wrzutce w polu karnym wytworzyło się zamieszanie. Najlepiej w nim odnalazł się strzelec pierwszego gola.

W 65. minucie po rozegraniu z obrony sposób na golkipera znalazł Kurzak. W 88. minucie jeden z zawodników LKS Żarki wymanewrował przy chorągiewce Sitkę i dorzucił piłkę w pole karne. Przepiórka precyzyjnie uderzył głową z siódmego metra.

„Pierwsza połowa toczyła się pod nasze dyktando. W drugiej nasza gra nakręciła rywala” – powiedział Krzysztof Zarzycki, trener LKS Rajsko.

Sobota 11 września LKS Rajsko – LKS Żarki 2:2 (2:0)
Bramki: 1:0 Matlak (20.), 2:0 Matlak (22.), 2:1 Kurzak (65.), 2:2 Przepiórka (88.)

Składy LKS Rajsko: Kulczyk, Sieczko, Kowalik, Żyła, Żywicki, Matlak, Formas, Mika, Ryszka (80. Warzecha), Ryś, Wykręt. Trener: Krzysztof Zarzycki.