Remis KS Chełmek z rezerwami Garbarni

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   11 czerwca 2021 12:44

KS Chełmek zremisował na wyjeździe z rezerwami Garbarni Kraków 3:3.

W 17. minucie Nagi zagrał prostopadle do Majki, a ten skierował futbolówkę do pustej bramki. W 29. minucie po rzucie wolnym wykonywanym przez jednego z zawodników zespołu gospodarzy i przegłówkowaniu jego kolegi z drużyny gola z 11 metrów zdobył Dudek.

W 34. minucie przyjezdni wyszli na prowadzenie. Majka zaatakował lewym skrzydłem i oddał strzał na bramkę. Bramkarz poradził z nim sobie, ale dobitki  Łaskiego nie obronił. W 75. minucie po dograniu wzdłuż szesnastki zawodnika krakowskiego klubu gola zdobył Burkowicz. W 78. minucie po wyrzucie z autu z 17 metra wolejem skutecznie uderzył Bogusławski. W 82. minucie padł gol na 3:3.

W zamieszaniu podbramkowym Majka wcisnął piłkę do bramki na linii.

Środa 9 czerwca Garbarnia II Kraków – KS Chełmek 3:3 (1:2)
Bramki: 0:1 Majka (17.), 1:1 Dudek (29.), 1:2 Łaski (34.), 2:2 Burkowicz (75.), 3:2 Bogusławski (78.), 3:3 Majka (82.)

Składy:
Garbarnia II Kraków: Kieliszek, Dzierżak (46. Burkowski), Dudek, Cholewa, Mielec, Kołton, N. Zalejski, Paczka (62. D. Zalejski), Sabat (46. Kowalczyk), Wąsik, Zięba.

KS Chełmek: Przewoźnik, Łaski (75. Nędza), Juan, Wadas, Kustra (75. Kaleta), Palarczyk, Sidor (65. Bloch), Kumanek, Drobniak, Nagi, Majka. Trener: Paweł Sidorowicz.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzasz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .