Re-Plast Unia przegrała i spadła na piąte miejsce w tabeli – FOTO

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   5 grudnia 2020 19:05

Re-Plast Unia przegrała na swoim terenie z JKHG GKS Jastrzębie 0:3. Zespół z Oświęcimia spadł na piąte miejsce w tabeli.

W 19. minucie po wygraniu wznowienia przez przyjezdnych precyzyjnie zza bulika uderzył Bryk. Krążek odbił się od lewego słupka i wpadł do siatki. W 32. minucie zespół z Jastrzębia przeprowadził kontrę. Paś zagrał do Sołtysa, a ten skierował gumę w odsłonięty róg bramki. W 38. minucie po kiksie przy strzale Zaťki na sytuacje jeden na jeden z bramkarzem miał M. Kasperlik. Zakończył ją zdobyciem gola.