Puls wysoko wygrał z LKS Poręba Wielka

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   19 października 2018

Puls Broszkowice wygrał z KS Poręba Wielka 4:1.

W 32. minucie Waliczek nie dał się złapać na pułapkę ofsajdową i znalazł sposób na bramkarza. W 35. minucie goście wyrównali. Rzut karny precyzyjnie wykonał Herma.

W drugiej odsłonie trafiali tylko gospodarze. W 71. minucie Adamczyk doszedł z futbolówką pod linie końcową i wycofał ją do Olkusznika, który strzałem ,,w okienko” wyprowadził swój zespół na prowadzenie. W 79. minucie Waliczek uciekł defensorom. Jego próbę obronił Sroka. Piłkę chciał wybić zawodnik klubu z Poręby Wielkiej. Doskoczył do niego Adamczyk, którego interwencja przyczyniła się do tego, że futbolówka ugrzęzła w siatce. W 89. minucie skutecznie rzut karny wykonał Kozak.

,,To był mecz na styku. Zagraliśmy dobrze w obronie, a nasi napastnicy byli skuteczni” – powiedział Seweryn Krompiec, grający trener Pulsu Broszkowice.

,,Traciliśmy gole po sporych błędach. Mieliśmy dziś osłabiony skład. Dziękuję tym, którzy grali za poświęcenie” – powiedział Bartłomiej Stachura, grający trener LKS Poręba Wielka.

Sobota 13 października Puls Broszkowice – LKS Poręba Wielka 4:1

Bramki: 1:0 Waliczek, 1:1 Herma rzut karny, 2:1 Olkusznik, 3:1 Adamczyk, 4:1 Kozak.

Puls Broszkowice: Strzelecki, Krompiec, Żak, Wanat, Michalec, Waliczek, Olkusznik, Adamczyk zm. 75. Radzik, Mazur, Kozak, Jachemczyk. Trener: Seweryn Krompiec.

LKS Poręba Wielka: Sroka, Jarecki zm. 79. Kępka, Herma, Stachura, Dłubisz, Węglarz, Płonka, Oczkowski, Brania, Bieszke zm. 75. Kozak, Stańczyk. Trener: Bartłomiej  Stachura.