Puls cały czas się nakręcał i strzelał

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   23 września 2021 18:17

Puls Broszkowice wygrał bardzo wysoko i przekonująco z LKS Bulowice. Ostateczny wynik spotkania to 9:0.

Wynik meczu otworzył Gruzin grający w Pulsie. Mukutadze uderzył precyzyjnie z 18 metra.

Pozostałe bramki padły w drugiej połowie. Dwie z nich zdobył Kmiecik. Obie zdobył strzałami z głową. Raz uczynił to po rożnym a raz po wolnym. Raz  na listę strzelców wpisał się Olkusznik. Zrobił po akcji z Ł. Kumorem i M. Wanatem. Janik dwukrotnie dołożył nogę po podaniach Michała Barciaka. Ten ostatni wykorzystał natomiast sytuację jeden na jeden z bramkarzem.

Po meczu nastąpiła zmiana trenera Pulsu. Został nim Grzegorz Kmiecik. Jakub Jończyk pozostaje nadal zawodnikiem klubu z Broszkowic.

„Obawiałem się tego meczu. Ciężko jest zmobilizować drużynę na mecz z drużyną, która nie zdobyła punktu w rozgrywkach. W pierwszej połowie męczyliśmy się. Nie mogliśmy jednak zagrać w pełnym ustawieniu. W drugiej odsłonie dokonaliśmy korekt i worek z bramkami się otworzył. Cieszy nas to, że gole zdobyliśmy po dobrych akcjach. Gramy dalej. Liga nas zweryfikuje i pokaże na co na tak na prawdę stać” – powiedział Jakub Jończyk, były trener Pulsu Broszkowice.

„Kolejny raz mieliśmy zdziesiątkowany skład.  Pojechaliśmy na mecz w 12. Na bramce zagrał szesnastolatek. To był jego debiut w ligowym meczu seniorskim. Chciałem go jednam pochwalić. To co mógł obronić, to obronił. Zagrał na miarę swoich możliwości i mimo wyniku jak na debiut pokazał się z bardzo dobrej strony. W tym meczu zagrało kilku zawodników, którzy zaliczali niewiele minut wcześniej a nawet i tacy, którzy wrócili do gry po dłuższej przerwie. Za tydzień mecz o wszystko. Mam sygnały o tym, że zagramy w lepszym składzie, bo niektórzy do nas wrócą”- powiedział Dawid Szewczuk, grający trener LKS Bulowice.

Sobota 18 września Puls Broszkowice – LKS Bulowice 9:0 (1:0)
Bramki: Olkusznik i po dwie Kmiecik, Janik, Michał Barciak i Mukutadze.

Składy:
Puls Broszkowice: Strzelecki, Krompiec (70. Krompiec), Kmiecik, Żak (80. Olkusznik), P. Kumor, Wykręt (46. Marcin Barciak), Jończyk, Mukutadze, Waliczek (46. Michał Barciak), J. Wanat, Janik (85. Bagaziński). Trener: Jakub Jończyk.

LKS Bulowice: Biegun, Szewczuk, Glanowski, Zwinczak, M. Handy, Michalak (80. Boryski),  Matusiak, Wysogląd, Antecki, Nalborczyk, Surma. Trener: Dawid Szewczuk.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .