Przytłumieni zawodnicy Skawy przegrali ze Zgodą

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   17 maja 2018

Skawa Podolsze przegrała na swoim boisku ze Zgodą Malec. Duży wpływ na przebieg meczu miało wydarzenie z początku rozgrzewki.

Na samym początku rozgrzewki zespołu jeden z  piłkarzy zespołu gospodarzy doznał bardzo przykrej i groźnej kontuzji.  Piłkarz Skawy trafił do szpitala. To wydarzenie, co zrozumiałe, wpłynęło rozbijająco na ekipę z Podolsza.

W całym meczu niewiele było sytuacji, które miały szanse powodzenia bramkowego. Większość akcji kończyła się daleko od jednej i drugiej bramki. W 40. minucie arbiter dopatrzył się faulu w polu karnym Szczyżycy na Tomali. Rzut karny  wykorzystał S. Drebszok.

,,Brakowało nam dogodnych okazji. Na postawę naszych zawodników na pewno negatywny wpływ miała kontuzja jednego z nich na rozgrzewce’’ – powiedział Bogusław Bartula, prezes Skawy Podolsze.

,,My prezentowaliśmy się lepiej. Rywal grał z kontry’’ – powiedział Andrzej Tomala, trener Zgody Malec.

Sobota 12 maja Skawa Podolsze – Zgoda Malec 0;1

Bramka; 0;1 S. Drebszok rzut karny 40.

Składy;                              

Skawa Podolsze; Jurkowski, Nykiel, Serwatka, Ochman, zm. 75. Zieliński, Szczyżyca, Folga, Płonka, Porębski, Banaszak, Drzyżdżyk, Kwadrans. Trener; Wojciech Jurkowski.

Zgoda Malec; Gibas, Sporysz, S. Drebszok, Rolka, Nowak – Tomala, Sokół, K. Drebszok, Wójcik – K. Żmuda zm. 9o. Jekiełek, Płonka. Trener; Andrzej Tomala.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa