Przepchnęli wynik

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   23 maja 2022 18:27

Brzezina Osiek wygrała u siebie z Fablokiem Chrzanów 1:0. Bramkę strzelił Kozioł.

W 80. minucie Kozioł po indywidualnej akcji wymanewrował rywala i oddał bardzo dobry strzał z 25 metrów. Bramkarz nie zdołał obronić strzału zawodnika Brzeziny.

,,W pierwszej połowie było więcej leżenia i faulowania niż grania. W drugiej już dominowaliśmy na boisku. Mieliśmy sześć sytuacji, po których powinna paść bramki. Ogólnie zagraliśmy dobry mecz” – powiedział Łukasz Szczepaniak, trener Brzeziny Osiek.

Sobota 21 maja Brzezina Osiek – Fablok Chrzanów 1:0 (0:0)
Bramka: 1:0 Kozioł (80.)

Brzezina Osiek: Majda, Bernaś (70. Merta), Majcherek, Narwojsz (85. Bury), Kabara, Ryszawy, Kozioł, Dubiel (15. Mrowiec), Zaremba (60. Kocęba), Płonka (60. Filip), Pyrlik. Trener: Łukasz Szczepaniak.

Fablok Chrzanów: Dębski (25. Braś), Brzezoń (80. Małolepszy), Domurat (80. Sabuda), Fudali, Kędziora, Trzeciak, Jochymek (40. Gędłek), Lasik, Klocek, Pabis, Piechota.