Przeciszovia nie traci kontaktu z liderem przed meczem na szczycie

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   24 września 2019 22:51

Przeciszovia Przeciszów wygrała na wyjeździe z LKS Bobrek 5:1.  Zwycięstwo gości było wyraźne.

W 20. minucie Michałek zagrał wzdłuż bramki do Bartusia, a ten strzałem z półobrotu z 4 metrów otworzył wynik spotkania. W 29.minucie po zgraniu piłki w pole karne Paweli jeden z zawodników LKS Bobrek strzelił gola samobójczego. W 35. minucie po rzucie rożnym z lewej strony Semika  gola strzałem głową zdobył Szafraniec.

W pierwszej połowie padł jeszcze jeden gol. Indywidualną akcję precyzyjnym strzałem sfinalizował Kułas. W 51. minucie Przeciszovia zadała rywalowi piąty cios. Z 25 trafił Kułas. W 78. minucie gospodarze zdobyli gola honorowego. K. Nowotarski otrzymał prostopadłe podanie i wygrał pojedynek jeden na jeden z bramkarzem.

,,Od momentu utraty gola na 0:2 mecz był w zasadzie ustawiony. To był jeden z tych meczów, o których musimy jak najszybciej zapomnieć” – powiedział Maciej Kania, trener LKS Bobrek.

,,Mieliśmy dzisiaj pięć zmian w podstawowej jedenastce w porównaniu do poprzednich spotkań. Zmiennicy spisali się dobrze. Mecz cały czas toczył się pod nasze dyktando. Mogliśmy wygrać wyżej, bo mieliśmy ku temu okazje” – powiedział Łukasz Płonka, trener Przeciszovii Przeciszów.

Niedziela 22 września LKS Bobrek – Przeciszovia Przeciszów 1:5 (0:4)
Bramki: 0:1 Bartuś (20.), 0:2 gol samobójczy (29.), 0:3 Szafraniec (35.),0:4 Kułas (39.), 0:5 Kułas (51.), 1:5 K. Nowotarski (78.)

LKS Bobrek: Chowaniec, Kulig, Byrski (74. Podbrożny), Rundzia, Grabecki (46. Boczarski), Wlezień, Hendzlik (80. Zawadzki),Nędza, K. Nowotarski, Łukaszka (65. D. Nowotarski), Hejnowski. Trener; Maciej Kania.

Przeciszovia Przeciszów: Kościelnik, Pawela, Szafraniec, Serwatka, Mycyk (60.M. Michałek), M. Płonka (66. Żabiński), Semik, Kułas (66. Węgrzyn), Lasek (60. Krzemień), Bartuś (66. Matla), K. Michałek. Trener: Łukasz Płonka.