Przeciszovia zasłużenie wygrała

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   2 września 2021 17:08

Przeciszovia Przeciszów wygrała u siebie z Solavią Grojec 4:1. Zwycięstwo gospodarzy było zasłużone.

W mecz bardzo dobrze weszli przyjezdni

W 11. minucie Pietraszewski otrzymał piłkę od kolegi z zespołu. Wymanewrował obrońców i strzelił precyzyjnie na dalszy róg.

W 15. minucie gospodarze wyrównali. Baranowski zagrał z lewego skrzydła a gola zdobył Kwadrans. W 26. minucie Kidoń otrzymał prostopadłe podanie ze środka boiska od kolegi z drużyny i pokonał bramkarza. W 30. minucie po składnej akcji Przeciszovii Makuch podał prostopadle do Kozaka. Ten pokonał bramkarza strzałem z prawej strony na dalszy róg. W 79. minucie K. Michałek był faulowany w polu karnym. Gola z rzutu karnego zdobył Pawela.

„Mieliśmy sporą przewagę i dużo sytuacji bramkowych. Błąd na początku kosztował nas utratę gola. Dobrze, że to nie podłamało naszej drużyny. Świetnie zareagowaliśmy” – powiedział Łukasz Płonka,  trener Przeciszovii Przeciszów.

„Przeciwnik był lepszy piłkarsko. Mecz był jednak w miarę wyrównany. Szkoda błędów w obronie przy bramkach” – powiedział Daniel Płonka, trener Solavii Grojec.

Przeciszovia odnotowuje pierwsze zwycięstwo w sezonie ‼Podopieczni Łukasza Płonki pewnie pokonali na własnym terenie…

Posted by LKS Przeciszovia on Sunday, August 29, 2021

Sobota 28 sierpnia Przeciszovia Przeciszów – Solavia Grojec 4:1 (3:1)
Bramki: 0:1 Pietraszewski (11.), 1:1 Kwadrans (15.), 2:1 Kidoń (26.), 3:1 Kozak (30.), 4:1 Pawela rzut karny (79.)

Przeciszovia Przeciszów: Prochownik, Węgrzyn, Pawela, Skrobacz, Mycyk, Żabiński, Makuch (65. M. Michałek), Kozak (60. Bartuś), Baranowski (60. K. Michałek), Kwadrans, (78. Klimczyk) Kidoń (78. Matla). Trener: Łukasz Płonka.

Solavia Grojec: Lichość, Chowaniec, Smolarek, Gonszcz, Noworyta (68. Maksimiw), P. Płonka, Mroczek, Wołek (46. Goc), Krężel, S. Kozieł, Pietraszewski. Trener: Daniel Płonka.