Przeciszovia wysoko wygrała w Bulowicach

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   15 czerwca 2022 09:15

Przeciszovia Przeciszów wygrała na wyjeździe w Bulowicach 6:0.

W 12. minucie Matla zagrał wzdłuż bramki na szósty metr. W piłkę dobrze wszedł K. Michałek. W 39. minucie Bartuś zamknął szybką  składną akcję swojej drużyny precyzyjnym strzałem. W 42. minucie K. Michałek dobrze strzelił z lewego skrzydła.

W 70. minucie bramkę na 0:4 zdobył Baranowski. W 75. minucie po akcji lewą stroną gola zdobył Kidoń. W 84. minucie Mycyk wykorzystał rzut karny.

,,Szybko stracony gol ustalił grę. Szkoda też błędów indywidualnych przy straconych golach. Wydaje nam się, że kontrowersje były przy bramkach nie uznaniu naszej bramki. Nie wiemy również, czy rywal nie zdobył jednego gola po spalonym. W drugiej połowie posypała nam się gra” – powiedział Dawid Szewczuk, grający trener LKS Bulowice.

,,Od początku do końca realizowaliśmy założenia taktyczne i kontrolowaliśmy mecz. Cel w pełni osiągnęliśmy” – powiedział Łukasz Płonka, grający trener Przeciszovii Przeciszów.

Sobota 11 czerwca LKS Bulowice – Przeciszovia Przeciszów 0:6 (0:3)
Bramki: 0:1 K. Michałek (12.), 0:2 Bartuś (39.), 0:3 K. Michałek (42.), 0:4 Baranowski (70.), 0:5 Kidoń (75.), 0:6 Mycyk rzut karny (84.)

LKS Bulowice: Biegun, Nalborczyk, Bułaś, Kruk, Glanowski, Matusiak, Michalak (46. Kamiński), Michałowski (80. Zaręba), Surma, Niedziela (65. Jaworski), Szewczuk (60. Kołaczek). Trener: Dawid Szewczuk.

Przeciszovia Przeciszów: D. Michałek, Skrobacz, Mycyk, Węgrzyn, Semik (70. Korczyk), Matla, Makuch, Baranowski (75. Kidoń), Kozak (60. Klimczyk), Bartuś, K. Michałek (75. Płonka). Trener: Łukasz Płonka.