Przeciszovia wygrała z Iskrą

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   24 maja 2022 14:50

Przeciszovia Przeciszów wygrała na swoim boisku z Iskrą Brzezinka 3:1.

W 21. minucie Kidoń zakończył swoją indywidualną akcję precyzyjnym strzałem. W 60. minucie K. Michałek zwieńczył zespołową akcję swojej drużyny. Zawodnik Przeciszovii dołożył nogę w odpowiednim momencie. W 74. minucie po dośrodkowaniu Skiernika bramkę strzałem głową zdobył Skrzypek. W 87. minucie było 3:1. Solowy zryw zaprezentował Baranowski. Urwał się lewą stroną i oddał precyzyjny strzał na dalszy róg.

,,Mamy bardzo pozytywne wrażenia po tym meczu. Nasi zawodnicy zmobilizowali się na mecz i byli w niego bardzo zaangażowani. To zaprocentowało i dało dobry wynik” – powiedział Mariusz Frączek, kierownik drużyny Przeciszovii Przeciszów.

,,W pierwszej połowie zagraliśmy na prawdę dobrze, mimo że przegrywaliśmy. Mieliśmy bardzo dużo stałych fragmentów gry, ale ich efekt był mizerny. Po przerwie zaryzykowaliśmy i zmieniliśmy ustawienie. Niestety trzecia stracona bramka podcięła nam skrzydła” – powiedział Rafał Skrzypek, grający trener Iskry Brzezinka.

Niedziela 22 maja Przeciszovia Przeciszów – Iskra Brzezinka 3:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Kidoń (21.), 2:0 K. Michałek (60.), 2:1 Skrzypek (74.), 3:1 Baranowski (87.)

Przeciszovia Przeciszów: Prochownik, Makuch (Klimczyk), Skrobacz, Baranowski (Ł. Płonka), Kidoń (Kozak), K. Michałek (Korczyk), Węgrzyn, Żabiński, Mycyk, Mika, Bartuś. Trener: Łukasz Płonka.

Iskra Brzezinka: Baruś, Gąsiorek, Skrzypek, Płatek, Migdałek (70. Czarnik), Mika (80. Nagi), Wojtaszak, G. Samek (70. Kozub), Krzemień (61. Żorawik), Skiernik, Ł. Samek (55. Sergiel). Trener: Rafał Skrzypek.