Przeciszovia poniosła kolejne straty do lidera

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   5 czerwca 2021 15:27

Przeciszovia zremisowała na swoim obiekcie z Zgodą Malec 3:3. Tym samym powiększył stratę do lidera.

W 11. minucie Szczepaniak zagrał z 30 metra do Wróblewskiego, który otworzył wynik spotkania. W 31. minucie rzut wolny wykonywał Szczepaniak. To była wrzutka, ale zawodnicy z drużyny gospodarzy minęli się z piłką i ta wpadła bezpośrednio do bramki. W 42. minucie z pierwszej piłki dośrodkował Klimczyk, a strzałem głową gola zdobył Kidoń. W 50. minucie po wrzutce Paweli skutecznie głową strzelił Kidoń. W 55. minucie Węgrzyn zagrał piłkę w pole karne, a tam bardzo dobrze zachował się Bartuś. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 3:3. Z prawego skrzydła zagrywał Kwaśniak. Po strzale Żmudy piłka odbiła się od obrońcy. Skutecznie dobił Jaromin.

„Ciężko nam idzie w tej rundzie. Mamy problem z kontuzjami. W tym spotkaniu musiałem zrobić dwie wymuszone zmiany. Moim zdaniem swoje trzy grosze do meczu dołożyli sędziowie. Między innymi nie przyznali nam  ewidentnego rzutu karnego, gdzie była ręka. Szkoda też tego, że popełniliśmy proste błędy” – powiedział Łukasz Płonka, grający trener Przeciszovii Przeciszów.

„To był słaby choć wyrównany mecz. Przechodziliśmy w nim kryzys, ale udało się zremisować” – powiedział Andrzej Tomala, trener Zgody Malec.

Czwartek 3 czerwca Przeciszovia Przeciszów – Zgoda Malec 3:3 (1:1)
Bramki: 0:1 Wróblewski (11.), 0:2 Szczepaniak (30.) 1:2 Kidoń (42.), 2:2 Kidoń (50.), 3:2 Bartuś (55.), 3:3 Jaromin

Składy:
Przeciszovia Przeciszów: Prochownik, Skrobacz (25. Klimczyk), Mycyk, Szafraniec (46. M. Płonka), Pawela, Makuch (80. M. Michałek), Żabiński, Matla (65. Ł. Płonka), Węgrzyn (55. Baranowski), Kidoń, Bartuś. Trener: Łukasz Płonka.

Zgoda Malec: Gibas, Oczkoś (80. Adamus), Nowak, Lekki, Tomala, Wróblewski, Szczepaniak, Łukasik, R. Drebszok (60. Kwaśniak), Żmuda, Jaromin. Trener: Andrzej Tomala.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .