Przeciszovia i Solavia podzieliły się punktami

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   15 maja 2018

Przeciszovia Przeciszów zremisował 2;2 z Solavią Grojcu.

Od 10. minuty goście grali  w dziesiatkę. Za faul przed polem karnym z boiska wyrzucono Kościelnika. W 27. minucie po rzucie rożnym gola zdobył Matla. Później Nowotarski pomylił się podczas wykonywania jedenastki. W 63. minucie wydawało się, że jest po meczu. Lewym skrzydłem zaatakował Węgrzyn. Po jego zagraniu w pole karne gola zdobył Żabiński. Solavia odpowiedziała dwoma golami. Po szybkiej kontrze bramkę zdobył Witek. W 82. minucie stan rywalizacji wyrównał Śliwka.

Niedziela 13 maja Solavia Grojec – Przeciszovia Przeciszów 2;2

Bramki; 0;1 Matla 25., 0;2 Żabiński 63., 1;2 Witek 66., 2;2 Witek 82.

Składy;

Solavia Grojec; Lichość, Wiktoruk, Wołek, Płaczek zm. 46. Bąbacz, R. Noworyta, B. Smolarek, S. Smolarek, Krężel, Mroczek, Śliwka, Witek.

Przeciszovia Przeciszów; Kościelnik czerwona bezpośrednia 10. – Domżał, Pawela, Szafraniec, Niedziela – Samek, Żabiński, Nowotarski, Węgrzyn – Sergiel, Matla. Trener; Krzysztof Barcik z trybun.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa