Porażka TS Hejnału z Halniakiem – FILMY

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   23 czerwca 2021 10:16

Team Sport Hejnał przegrał u siebie z Halniakiem Maków Podhalański 1:2. Jedyną bramkę zdobył Przemysław Oczkowski.

W 28. minucie Oczkowski otrzymał piłkę na 16 metrze, wymanewrował jednego z obrońców i strzelił precyzyjnie na dalszy róg.

W kolejnej akcji Wiśniewski wykorzystał nieporozumienie bramkarza z obrońcom i skierował futbolówkę do pustej bramki.

W 71. minucie sprzed szesnastki strzelił Kuszyk. Piłka przeleciała nad bramkarzem i wpadła do siatki.

„Zagraliśmy ten mecz w piknikowym tempie, tak jakby miałby się sam wygrać. Nasi zawodnicy uwierzyli w sukces już przed meczem. Rywal był bardziej zdeterminowany, walczył wy wygrał” – powiedział Kamil Żmuda, grający trener Teamu Sportu Hejnału Kęty.

Krzysiek Jurczak o "wakacyjnym" podejściu Hejnału do dzisiejszego meczu…A.