Pojutrze wybory nowego zarządu w Sole

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   20 stycznia 2020 23:30

W środę 22 stycznia o godz. 17 odbędzie się zebranie członków Soły. Podczas niego zarząd klubu prawdopodobnie poda się do dymisji.

,,Było wiele spraw, które przyczyniły się do tego, że podjęliśmy taką decyzję. W te dwa lata nie było łatwo. Czarę goryczy przelała niska dotacja. Zmęczyliśmy się i wypaliliśmy. Czas na świeżość” – powiedział Krzysztof Pękala, obecny jeszcze prezes Soły Oświęcim.

Na zebraniu członkowie klubu wybiorą nowy zarząd.

,,Rezygnować chcieliśmy już dużo wcześniej. Nie chcieliśmy jednak pozostawiać klubu bez sterników. Wtedy musiałby się sprawdzić najgorszy ze scenariuszy. Poświęciliśmy dużo czasu na poszukiwanie chętnych do zarządzania Sołą osób. Teraz już je znaleźliśmy, dlatego ja a za mną członkowie pozostali możemy podać się do dymisji” – dodał Pękala.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa