Pogórze wygrało i teraz lideruje B Klasie

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   20 września 2017

Pogórze Gierałtowice wygrało z Sygnałem Włosienica 3:1.

W 27.minucie Przytuła rozegrał dobra dwójkową akcję z Folgą, który jest grającym trenerem drużyny z Gierałtowic. W jej końcowej fazie szkoleniowiec – napastnik uderzył mocno i celnie z prostego podbicia z 14 metrów. W 36. minucie Pietraszewski zaatakował lewym skrzydłem i znalazł sposób na bramkarza.

W 76. minucie bramkę na 3:0 zdobył  Buchała. W 80. minucie padł gol honorowy. Sulkiewicz podał do Oczkowskiego, a ten nie pomylił się w sytuacji jeden na jeden z bramkarzem.

Pogórze Gierałtowice – Sygnał Włosienica 3:1 (2:0)
Bramki: 1:0 Folga (27.), 2:0 Pietraszewski (36.), 3:0 Buchała (76.), 3:1 Sulkiewicz (80.)

Składy:
Pogórze Gierałtowice: Kuwik, Ligus, Sikora, Hałat, Kudłacik, Koim (70. Kamski), Pietraszewski (80. Nowak), Przytuła, Brońka (72. Gąsiorek), Buchała, Folga. Trener: Karol Folga.

Sygnał Włosienica: Sz. Stachura – Pacyna, Oczkowski, Grubka (65. Stuła), S. Sroka – Mus, K. Stachura, K. Sroka, Pokrzyk (65. Zapatoczny) – Sulkiewicz, Pałamarczuk (30. Korwin). Trener: Damian Pałamarczuk.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa