Pogórze nie poprawiło miejsca, nadal ma szanse na utrzymanie

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   21 czerwca 2021 15:15

Pogórze wygrał u siebie z Orłem Witkowice 3:2. Klub z Gierałtowic nadal jest ostatni w Keeza A Klasie, ale ma jeszcze realne szanse na utrzymanie.

W 15. minucie Janeczko zagrał z rzutu rożnego, a ładnego dla oka gola zdobył Juras. W 31. minucie uznał, że w polu karnym faulowany był Konefał. Skutecznie z wapna strzelił Gałuszka.

W 53. minucie gospodarze szybko wykonali rzut wolny. Wysogląd podał do Koconia, który znalazł sposób na bramkarza. W 59. minucie wyrównali przyjezdni. Bardzo dobrze z 20 metrów uderzył Hankus. Wygrało jednak Pogórze. W 65. minucie Wysogląd zagrał na skrzydło do Gałuszki. Grający trener klubu z Gierałtowic podał w pole karne, a wynik ustalił Zając.

„To było wyrównane spotkanie. Obie drużyny miały swoje sytuacje. My byliśmy skuteczniejsi. Zwycięstwo da nam impuls do walki o utrzymanie” – powiedział Przemysław Gałuszka, grający trener Pogórza Gierałtowice.

„Nie chciałbym komentować tego meczu. Powiem tylko, że niektórzy powinni zastanowić się nad tym, co lubią robić” – powiedział Marek Kudłacik, grający trener Orła Witkowice.

Sobota 19 czerwca Pogórze Gierałtowice – Orzeł Witkowice 3:2 (1:1)
Bramki: 0:1 Juras (15.), 1:1 Gałuszka rzut karny (31,), 2:1 Kocoń (53.), 2:2 Hankus (59.), 3:2 Zając (65.)

Składy:
Pogórze Gierałtowice: Szatan, Wójcik, Zygmunt, Kocoń, Jakubik, Maślanka (80. Potoczny), Gałuszka, Wysogląd (70. Kamski), Frączek (25. Szostak), Zając, Konefał. Trener: Przemysław Gałuszka.

Orzeł Witkowice: Nowowiejski, Hankus, Kruk, Jedliński, Olszowski, Szypuła (46. Wandor), Walus (62. Mitoraj), Juras, Janeczko, Jasiński, Bąba (46. Jekiełek). Trener: Marek Kudłacik.

 

Zobacz również:

Piłkarski weekend w eFO – TABELE

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .