Podział punktów w Rajsku

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   5 października 2020 15:47

LKS Rajsko zremisował 2:2 na swoim obiekcie z rezerwami Garbarni Kraków. Gospodarze szanują zdobyty punkt, ale czują niedosyt.

W 18. minucie Senkowski wykorzystał nieporozumienie między bramkarzem i obrońcami i skierował futbolówkę do pustej bramki. Pierwszą połowę wygrali przyjezdni. W 37. minucie Zalejski a w 42. minucie Wąsik trafili po rzutach rożnych. W 75. minucie po zagraniu z prawej strony Warzechy akcję zamknął Mika.

,,Mecz rozpoczęliśmy w dobrym stylu. Stworzyliśmy kilka sytuacji. Powinniśmy wysoko prowadzić. Po wyjściu rywali na prowadzenie pokazaliśmy charakter i wyrównaliśmy. Przed meczem założyliśmy sobie walkę o pełną pulę. Szanujemy punkt, ale czujemy niedosyt. Musimy poprawić skuteczność i grę defensywną” – powiedział Mariusz Wójcik, trener LKS Rajsko.

Sobota 3 października LKS Rajsko – Garbarnia II Kraków 2:2 (1:2)
Bramki: 1:0 Senkowski (18.), 1:1 Zalejski (37.), 1:2 Wąsik (42.), 2:2 Mika (75.)

LKS Rajsko: Gielarowski, Sieczko, Żyła, Welber, Durnaś, Formas (70. Warzecha), Matlak, Mika, Piwowar (63. Skiernik), Frączek (58. Ryś), Senkowski. Trener: Mariusz Wójcik.

Garbarnia II Kraków: Kieliszek, Kolendowski, Kowalczyk, Paczka (67. Burkowicz), Kloc, Baranik, Zięba (90+Bzdyl), Kołton (72. Strzeboński), Mielec (90. Kwapiński), Zalejski, Wąsik.