Podział punktów w Kalwarii Zebrzydowskiej

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   3 maja 2021 08:45

LKS Gorzów pojechał wczoraj na mecz do Kalwarii Zebrzydowskiej. Zakończył się on wynikiem 2:2 i podziałem punktów.

W 2. minucie Frączek wykorzystał złe podanie obrońcy LKS Gorzów. Przejął piłkę  i skierował piłkę prawie w samo okienko. Później Oleksy otrzymał podanie od kolegi z zespołu i w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzelił precyzyjnie na dalszy róg.

W 63. minucie rzut rożny wykonał Ząbek.  Śliwiński przedłużył to dośrodkowanie. Całą akcję wykończył Cichoń. W 85. minucie Cichoń zagrał do boku do Nędzy. Ten wrzucił futbolówkę w pole karne. Przeleciała ona nad bramkarzem. Do pustej bramki skierował ją  Ząbek.

,,Goniliśmy wynik, ale się udało. Sędzia chciał dla nas przyznać rzut karny, ale wycofał się z tej decyzji. Uważam, że się on nam należał. Decyzja wywołała kontrowersje” – powiedział Maciej Kania, trener LKS Gorzów.

Sobota 1 maja Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska – LKS Gorzów 2:2
Bramki: 1:0 Frączek (2.), 2:0 Oleksy, 2:1 Cichoń (62.), 2:2 Ząbek (82.)

Skład LKS Gorzów: Adamus, Opitek, Śliwiński, Dulowski, Bodziony (55. Domżał), Nędza, Dylowicz (80. Światłowski), Biskup (60. Cichoń), Grodzki (55. Pieczara), Molenda, Wesecki (56. Ząbek). Trener: Maciej Kania.