Podział punktów Strumienia z Przeciszovią

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   25 sierpnia 2021 07:55

Strumień Polanka Wielka zremisował na swoim obiekcie z Przeciszovią Przeciszów 2:2.

W 15. minucie było 1:0. Jaszczyk strzelił skutecznie z sześciu metrów. W 19. minucie Żabiński zagrał na lewą stronę do Kidonia, który wjechał z piłką w pole karne i znalazł sposób na bramkarza.

W 57. minucie Bartuś cofnął się po futbolówkę i podał w kierunku bramki do P. Kwadransa. Ten ruszył  w tempo i strzelił na 1:2. W 67. minucie Antecki przeprowadził akcję indywidualną.

Piłka po jego strzale wpadła do siatki tuż pod poprzeczką.

„W pierwszej połowie nie radziliśmy sobie z agresywną grą przeciwnika. Graliśmy zbyt sennie i asekuracyjnie. W drugiej zmieniliśmy nastawienie. Po stracie gola na 1:2 szybko zareagowaliśmy. Remis jest moim zdaniem sprawiedliwy” – powiedział Łukasz Jasek, trener Strumienia Polanka Wielka.

„Mieliśmy braki kadrowe, ale i tak rozegraliśmy dobre spotkanie. Myślę, że mieliśmy lekką przewagę” – powiedział Łukasz Płonka, trener Przeciszovii Przeciszów.

Niedziela 22 sierpnia Strumień Polanka Wielka – Przeciszovia Przeciszów 2:2 (1:1)
Bramki: 1:0 Jaszczyk (15.), 1:1 Kidoń (19.), 1:2 P. Kwadrans (57.), 2:2 Antecki (67.)

Strumień Polanka Wielka: Jasiński, Trawkowski, Zimnal, Walus (70. Borowczyk), Włoch, Romanek (80. Kała), Hamerski, Brzeziński, Jaszczyk, Antecki, Sulkiewicz. Trener: Łukasz Jasek.

Przeciszovia Przeciszów: Prochownik, Węgrzyn, Mycyk, Skrobacz, Klimczyk, Kidoń (85. Matla), M. Michałek, Żabiński, Kozak (70. Szafraniec), Bartuś, P. Kwadrans. Trener: Łukasz Płonka.