Podział punktów KS Chełmek z Pcimianką

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   14 maja 2021 17:29

Wszystkie drużyny czwartoligowe z powiatu oświęcimskiego zremisowały swoje środowe mecze. W tej grupie jest też KS Chełmek.

W 32. minucie gospodarze wykonywali rzut karny, bo w szesnastce przeciwnika faulował Kantek. Bramkę zdobył Sołtys. W 35. minucie sędzia przyznał jedenastkę przyjezdnym. Nieprzepisowo powstrzymywany był Majka. Nagi nie znalazł jednak sposobu na bramkarza. W 85. minucie z prawego skrzydła zagrał Majka, a gola zdobył Nagi.

,,Szkoda straty dwóch punktów. Mecz był jednak wyrównany. Mieliśmy sytuacje bramkowe w tym rzut karny” – powiedział Paweł Sidorowicz, trener KS Chełmek.

Środa 12 maja Pcimianka Pcim – KS Chełmek 1:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Sołtys (32.), 1:1 Nagi (88.). W 35. minucie Nagi (KS Chełmek) nie wykorzystał rzutu karnego.

Skład KS Chełmek: Przewoźnik, Łaski (46. Bloch), Juan, Kantek (35. Pędrys), Sidor (60. Nędza), Drobniak, Wadas, Nagi, Palarczyk, Majka, Kustra (74. Kaleta). Trener: Paweł Sidorowicz.