Podkręcili tempo. Wyniki poniedziałkowych meczów – TABELE

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   4 maja 2021 10:57

Podajemy wyniki meczów z IV, V ligi oraz A i B Klasy, które piłkarze rozegrali w poniedziałek. Wkrótce w eFO pojawią się relacje ze spotkań.

IV Liga Grupa Zachodnia 

W tej lidze w poniedziałek nie grano.

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Wiślanie Jaśkowice 38 52:10

2

Orzeł Ryczów 33 31:16

3

Beskid Andrychów 29 29:20

4

Dalin Myślenice 29 35:25

5

Sokół Kocmyrzów Baranówka 25 31:17

6

LKS Jawiszowice 25 31:25

7

MKS Trzebinia 25 27:22

8

Pcimianka Pcim 24 26:18

9

KS Chełmek 23 30:20
10 Unia Oświęcim 22 28:24

11

Orzeł Piaski Wielkie 21 15:24

12

LKS Śledziejowice 20 30:39

13

Clepardia Kraków 19 31:28

14

Garbarnia II Kraków 19 24:28

15

Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 17 20:35

16

Słomniczanka Słomniki 14 22:36

17

LKS Rajsko 12 21:37

18

Puszcza II Niepołomice 8 14:40

19

Nowa Proszowianka 2 12:45

V Liga

Babia Góra Sucha Beskidzka – Zgoda Byczy na 1:3
Brzezina Osiek – Halniak Maków Podhalański 2:0
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska – Team Sport Hejnał Kęty 1:0
LKS Gorzów – Niwa Nowa Wieś 1:3
LKS Żarki – Sosnowianka Stanisław Dolny 4:0
Nadwiślanin Gromiec – Garbarz Zembrzyce 3:2
Tempo Białka pauzowało
Victoria 1918 Jaworzno – Sokół Przytkowice 3:0
Zatorzanka Zator – MKS Libiąż 1:3

 

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Tempo Białka 45 49:13
2 Niwa Nowa Wieś 44 41:14
3 Team Sport Hejnał Kęty 42 50:20
4 Nadwiślanin Gromiec 40 42:20

5

Brzezina Osiek 37 33:9

6

Babia Góra Sucha Beskidzka 34 39:21
7 LKS Gorzów 28 37:33

8

Zgoda Byczyna 26 28:36

9

Sokół Przytkowice 26 24:29

10

LKS Żarki 22 30:34

11

MKS Libiąż 21 26:31

12

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 19 29:34

13

Halniak  Maków Podhalański 19 18:37

14

Victoria 1918 Jaworzno 18 34:40

15

Zatorzanka Zator 17 27:44

16

Garbarz Zembrzyce 10 18:55

17

Sosnowianka Stanisław Dolny 7 20:75

 


A Klasa

Górnik Brzeszcze – Puls Broszkowice 3:1
LKS Bobrek – Sygnał Włosienica 3:1
LKS Piotrowice – Zgoda Malec 1:1
Orzeł Witkowice – Soła Łęki 3:0
Pogórze Gierałtowice – Zaborzanka Zaborze 2:2
Przeciszovia Przeciszów – Solavia Grojec 4:0
Strumień Polanka Wielka – LKS Bulowice 5:0

 

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Górnik Brzeszcze 43 56:12

2

Przeciszovia Przeciszów 41 56:17

3

Strumień Polanka Wielka 39 51:22

4

LKS Bobrek 29 35:24

5

Zgoda Malec 29 49:34

6

Orzeł Witkowice 27 38:29

7

Soła Łęki 22 32:29

8

S0lavia Grojec 18 26:39

9

Puls Broszkowice 16 38:53

10

LKS Bulowice 15 22:49

11

LKS Piotrowice 14 23:48

12

Pogórze Gierałtowice 12 22:44

13

Zaborzanka Zaborze 10 15:44

14

Sygnał Włosienica 8 29:48

 


B Klasa

Iskra Brzezinka – KS II Chełmek 4:0
Korona Harmęże – LKS Palczowice 2:1
LKS Głębowice pauzował
Skawa Podolsze – LKS Poręba Wielka 4:1

 

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Iskra Brzezinka 45 73:15

2

Korona Harmęże 33 45:36

3

KS II Chełmek 27 59:30

4

Skawa Podolsze 13 28:36

5

LKS Palczowice 12 24:58

6

LKS Poręba Wielka 12 23:50

7

LKS Głębowice 10 29:56

 

 

Przeczytaj relacje ze spotkań

 

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .