Po porażce z liderem Korona tylko wygrywa

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   16 września 2020 19:09

Po niezbyt udanym dla Korony meczu z Iskrą, klub z Harmęż odniósł trzy ligowe zwycięstwa. Tym  razem wygrał 4:1 w Porębie Wielkiej.

W 33. minucie Tyran zagrał prostopadle do Barana. Ten w ekwilibrystyczny sposób wygrał pojedynek z obrońcą i na pełnym spokoju skierował piłkę do bramki. Bramkarz nie zdołał interweniować. W 37. minucie Rychlewicz z prawej strony zagrał przed bramkę do Tyrana, a ten strzelił precyzyjnie z pola karnego.

W 50. minucie bramkę z rzutu karnego zdobył R. Sporysz, więc było 1:2. Później trafiali już tylko przyjezdni. W 60. minucie Podbiał przegrał pojedynek jeden na jeden z bramkarzem. Doszedł jednak do bramki i zza szesnastki uderzył precyzyjnie do pustej bramki. W 78. minucie Podbiał zagrał do Tyrana.  Napastnik Korony broniącego trenera LKS Poręba Wielka i sprytnym strzałem ustalił wynik spotkania.

Niedziela 13 września LKS Poręba Wielka – Korona Harmęże 1:4 (0:2)
Bramki: 0:1 Baran (33.), 0:2  Tyran (37.), 1:2 R. Sporysz rzut karny (50.), 1:3 Podbiał (60.), 1:4 Tyran (78.)

Składy:
LKS Poręba Wielka: Kołacz (65. Iwaniak, w bramce Stachura, Iwaniak w polu), Konrad Ryś, Mączka, Klaja (46. Stachura), Szwed (46. Wilkosz), Żydzik, Klamka, Krzysztof Ryś (40. Banach), R. Sporysz. Trener: Bartłomiej Stachura.

Korona Harmęże: Sroka, Niesyto, P. Forma, Głowacki, Rochowiak (40. Podbiał), Majewski (46. Skiernik), Bargiel,  Rychlewicz, A. Forma, Baran (80. Foks), Tyran. Trener: Patryk Forma,.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa