Planowe zwycięstwo LKS Gorzów

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   7 czerwca 2019 12:55

Lider A Klasy LKS Gorzów wygrał 3:0 z ostatnim w tabeli LKS Bulowice. Klub z Gminy Chełmek utrzymał więc fotel lidera przed bezpośrednim meczem z Teamem Sportem Hejnałem.
W 21. minucie po rzucie rożnym jeden z zawodników zespołu gości wybił piłkę w boczny sektor z boiska. Po dośrodkowaniu futbolówka wróciła na pole karne, gdzie skutecznie głową uderzył Opitek. W 40. minucie gospodarze przeprowadzili składną akcję. Górski zagrał do Bodzionego, który uderzył z pierwszej piłki. Po tym Migdał umieścił ją w siatce za pomocą .

W 90. minucie Wesecki otrzymał długie podanie od kolegi  z ekipy. Wymanewrował obrońcę i zgrał wzdłuż bramki do Migdała, któremu nie pozostało nic innego, jak dopełnić formalności.

,,Mieliśmy problemy kadrowe. Rywal był dziwnie mocno zmotywowany. Nasza przewaga nie podlegała jednak żadnej dyskusji. Był to mecz bez historii, który usieliśmy wygrać” – powiedział Łukasz Ząbek, zawodnik LKS Gorzów.

,,Nadal powielamy pewne błędy, ale popełniamy ich coraz mniej. Im lepszy przeciwnik, tym my gramy lepiej. Myślę, że obraliśmy dobry kierunek. Mam nadzieję, że wszyscy w klubie to zrozumieją. Warto zaznaczyć, że mamy młody, bardzo zaangażowany skład, w którym grają tylko mieszkańcy Bulowic”- powiedział Marek Kudłacik, LKS Bulowice.

Sobota 1 czerwca LKS Gorzów – LKS Bulowice 3:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Opitek (22.), 2:0 Migdał (40.), 3:0 Migdał (90.)

LKS Gorzów: Wylężek, Zapała, Opitek, Krzyśko, Górski, Wesecki, Niemczyk, Bloch (75. Ząbek), Żurek, Bodziony, Migdał.

LKS Bulowice: Kudłacik, Wróbel, Michalak, Waligórski, Peszel,  Matusiak, J. Wróbel (56. Kołaczek), Zaręba, Peszel, Handy, Kruk, Surma. Trener: Marek Kudłacik.