Piłkarski weekend w eFO – TABELE

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   25 października 2021 15:08

Podajemy wyniki weekendowych meczów Keezy IV Ligi, okręgówki i A oraz B Klasy. W portalu pojawią się relacje z tych spotkań.

IV Liga Grupa Zachodnia

Beskid Andrychów – Wiślanka Grabie 2:0
Clepardia Kraków – Orzeł Ryczów 1:5
Garbarnia II Kraków – Wiślanie Jaśkowice 1:3
KS Chełmek – Pcimianka Pcim 2:1
MKS Trzebinia LKS Jawiszowice 1:2
Słomniczanka Słomniki – Wieczysta Kraków 0:6
Sokół Kocmyrzów Baranówka – Jutrzenka Giebułtów 2:0
Unia Oświęcim – Dalin Myślenice 1:1
Tempo Białka – TS Węgrzce 1:0

 

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1. Wieczysta Kraków 43 73:8
2. Wiślanie Jaśkowice 32 48:22
3. Orzeł Ryczów 30 42:26
4. Sokół Kocmyrzów Baranówka 30 27:21
5 LKS Jawiszowice 26 28:23
6. Beskid Andrychów 25 24:13
7. Tempo Białka 25 29:23
8. Unia Oświęcim 23 26:26
9. Słomniczanka Słomniki 21 21:26
10. Jutrzenka Giebułtów 20 18:22
11. Pcimianka Pcim 18 31:37
12. KS Chełmek 17 30:35
13. Dalin Myślenice 16 21:26
14. MKS Trzebinia 14 16:32
15. Wiślanka Grabie 12 14:29
16. Garbarnia II Kraków 11 10:21
17. TS Węgrzce 9 11:32
18. Clepardia Kraków 4 7:55

 

Keeza Liga Okręgowa

Babia Góra Sucha Beskidzka – Brzezina Osiek 1:3
Górnik Brzeszcze – Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0:2
LKS Gorzów – Fablok Chrzanów 4:0
LKS Rajsko – MKS Libiąż 1:0
LKS Żarki – Skawa Wadowice 1:4
Nadwiślanin Gromiec – Team Sport Hejnał Kęty 2:0
Niwa Nowa Wieś – Zgoda Byczyna 4:1
Victoria 1918 Jaworzno – Sokół Przytkowice 3:1

 

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1. Niwa Nowa Wieś 31 38:10
2. Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 28 32:7
3. LKS Gorzów 24 23:13
4. Victoria 1918 Jaworzno 24 20:12
5. Brzezina Osiek 22 19:10
6. Górnik Brzeszcze 20 25:17
7. Nadwiślanin Gromiec 17 18:15
8. Skawa Wadowice 16 21:13
9. KS Rajsko 15 16:23
10. Zgoda Byczyna 13 18:31
11. LKS Żarki 13 15:25
12. Sokół Przytkowice 13 21:33
12. Team Sport Hejnał Kęty 13 20:18
14. Babia Góra Sucha Beskidzka 11 17:35
15. Fablok Chrzanów 8 13:28
16. MKS Libiąż 3 9:35

 

Keeza A Klasa

Iskra Brzezinka – Zgoda Malec 0:0
LKS Bobrek – KS II Chełmek 2:0
LKS Bulowice – Zatorzanka Zator 3:9
LKS Piotrowice – Solavia Grojec 2:1
Orzeł Witkowice – Puls Broszkowice 4:0
Soła Łęki – Strumień Polanka Wielka 1:0
Sygnał Włosienica – Przeciszovia Przeciszów 1:4

 

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1. Orzeł Witkowice 25 43:13
2. Soła Łęki 25 29:14
3. Zgoda Malec 23 38:15
4. LKS Bobrek 22 28:13
5. Puls Broszkowice 21 37:23
6. Strumień Polanka Wielka 21 25:11
7. Przeciszovia Przeciszów 18 25:13
8. Zatorzanka Zator 18 33:24
9. Iskra Brzezinka 18 19:15
10. Sygnał Włosienica 9 12:29
11. KS II Chełmek 7 11:36
12. Solavia Grojec 7 16:34
13. LKS Piotrowice 5 4:33
14. LKS Bulowice 1 10:57

 

Keeza B Klasa

Brzezina II Osiek – LKS Głębowice 3:0
Korona Harmęże – Pogórze Gierałtowice 6:1
Skawa Podolsze – LKS Poręba Wielka 0:1
Zaborzanka Zaborze – LKS Palczowice  3:4

 

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1. LKS Poręba Wielka 21 23:6
2. Brzezina II Osiek 19 23:20
3. Korona Harmęże 16 30:19
4. Skawa Podolsze 15 24:16
4. Zaborzanka Zaborze 14 29:19
6. LKS Głębowice 12 22:33
7. LKS Palczowice 11 20:21
8. Pogórze Gierałtowice 0 9:46


#Piłkanożna

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .