Piłkarska środa w Faktach Oświęcim – TABELE

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   17 czerwca 2021 10:00

Podajemy wyniki środowych spotkań Keeza IV Ligi, Ligi Okręgowej i A Klasy. Wkrótce w eFO pojawią się relacje ze spotkań.

Keeza IV Liga Grupa Zachodnia Grupa Mistrzowska

Dalin  Myślenice – Sokół Kocmyrzów 3:0
LKS Jawiszowice – Beskid Andrychów 6:2
MKS Trzebinia – Orzeł Ryczów 1:3
Pcimianka Pcim – Wiślanie Jaśkowice 4:1
Unia Oświęcim pauzowała

 

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Wiślanie Jaśkowice 58 84:27

2

Orzeł Ryczów 55 56:36

3

Pcimianka Pcim 44 52:32

4

Dalin Myślenice 41 50:43

5

LKS Jawiszowice 41 52:45

6

Unia Oświęcim 37 46:39

7

Beskid Andrychów 36 36:36

8

Sokół Kocmyrzów 36 52:38

9

MKS Trzebinia 33 39:41

 

Keeza IV Liga Grupa Zachodnia Grupa Spadkowa

Garbarnia II Kraków – LKS Śledziejowice 1:0
LKS Rajsko – Clepardia Kraków 0:2
Puszcza II Niepołomice – Nowa Proszowianka Proszowice 5:1
Słomniczanka Słomniki – KS Chełmek 4:0
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie – Orzeł Piaski Wielkie 0:1

 

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Clepardia Kraków 39 51:39

2

KS Chełmek 38 46:37

3

Garbarnia II Kraków 36 43:42

4

Słomniczanka Słomniki 34 46:48

5

LKS Śledziejowice 32 50:64

6

Orzeł Piaski Wielkie 32 27:39

7

Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 29 28:52

8

LKS Rajsko 26 36:56

9

Puszcza II Niepołomice 19 34:59

10

Nowa Proszowianka Proszowice 8 21:76

 

Keeza Liga Okręgowa

Babia Góra Sucha Beskidzka – MKS Libiaż 0:3
Brzezina Osiek – LKS Gorzów 0:0
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska – Halniak Maków Podhalański 4:2
LKS Żarki – Niwa Nowa Wieś 1:5
Nadwiślanin Gromiec – Zatorzanka Zator 4:0
Sokół Przytkowice pauzował
Victoria 1918 Jaworzno – Garbarz Zembrzyce 1:3
Team Sport Hejnał Kęty -Zgoda Byczyna 4:1
Tempo Białka – Sosnowianka Stanisław Dolny 7:0

 

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Tempo Białka 75 80:14
2 Niwa Nowa Wieś 71 82:23
3 Team Sport Hejnał Kęty 66 76:29
4 Nadwiślanin Gromiec 58 60:39

5

Brzezina Osiek 48 53:32

6

LKS Gorzów 44 58:46
7 Babia Góra Sucha Beskidzka 42 47:37

8

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 40 58:51

9

MKS Libiąż 37 54:46

10

Victoria 1918 Jaworzno 35 58:50

11

Sokół Przytkowice 34 36:49

12

Zgoda Byczyna 31 39:52

13

LKS Żarki 29 39:52

14

Halniak Maków Podhalański 27 32:55

15

Zatorzanka Zator 23 34:69

16

Garbarz Zembrzyce 21 33:75

17

Sosnowianka Stanisław Dolny 8 28:138

 


Keeza A Klasa

W tej klasie rozgrywkowej nie grano.

 

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Górnik Brzeszcze 64 85:15

2

Przeciszovia Przeciszów 56 72:28

3

Strumień Polanka Wielka 56 72:26

4

LKS Bobrek 42 48:36

5

Zgoda Malec 40 68:51

6

Orzeł Witkowice 36 59:51

7

Soła Łęki 36 59:42

8

Solavia Grojec 31 46:58

9

Puls Broszkowice 27 57:77

10

LKS Bulowice 25 34:62

11

LKS Piotrowice 20 33:69

12

Sygnał Włosienica 17 42:63

13

Zaborzanka Zaborze 16 25:72

14

Pogórze Gierałtowice 15 28:78

 


Keeza B Klasa

Iskra Brzezinka pauzowała
Korona Harmęże – Skawa Podolsze 1:4
KS II Chełmek – LKS Poręba Wielka przełożony na wtorek 22 czerwca
LKS Palczowice – LKS Głębowice 4:1

 

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Iskra Brzezinka 64 100:18

2

KS II Chełmek 39 80:44

3

Korona Harmęże 38 51:52

4

Skawa Podolsze 28 45:50

5

LKS Głębowice 20 47:80

6

LKS Poręba Wielka 19 30:63

7

LKS Palczowice 16 36:82

 

 

Przeczytaj relacje ze spotkań

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .