Piłkarska środa – TABELE

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   10 czerwca 2021 10:48

Podajemy wyniki środowych spotkań Keeza IV Ligi, Ligi Okręgowej i A Klasy. Wkrótce w eFO pojawią się relacje ze spotkań.

Keeza IV Liga Grupa Zachodnia Grupa Mistrzowska

Dalin Myślenice – Orzeł Ryczów 2:2
LKS Jawiszowice – Wiślanie Jaśkowice 5:3
Pcimianka Pcim pauzowała
Sokół Kocmyrzów – Beskid Andrychów 0:0
Unia Oświęcim  – MKS Trzebinia 0:0

 

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Wiślanie Jaśkowice 55 79:21

2

Orzeł Ryczów 49 50:34

3

LKS Jawiszowice 38 45:40

4

Pcimianka Pcim 38 45:30

5

Unia Oświęcim 37 45:36

6

Dalin Myślenice 37 47:43

7

Sokół Kocmyrzów 36 52:35

8

Beskid Andrychów 35 34:30

9

MKS Trzebinia 33 36:34

 

Keeza IV Liga Grupa Zachodnia Grupa Spadkowa

Garbarnia II Kraków – KS Chełmek 3:3
LKS Rajsko – Nowa Proszowianka Proszowice 1:2
LKS Śledziejowice – Orzeł Piaski Wielkie 4:1
Puszcza II Niepołomice – Słomniczanka Słomniki 1:1
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie – Clepardia Kraków 3:2

 

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

KS Chełmek 37 46:33

2

Clepardia Kraków 33 47:39

3

Garbarnia II Kraków 32 41:41

4

Słomniczanka Słomniki 31 42:46

5

LKS Śledziejowice 29 48:63

6

Orzeł Piaski Wielkie 26 25:38

7

Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 28 28:51

8

LKS Rajsko 23 33:53

9

Puszcza II Niepołomice 16 28:55

10

Nowa Proszowianka Proszowice 8 20:69

 

Keeza Liga Okręgowa

Sosnowianka Stanisław Dolny – Team Sport Hejnał Kęty 0:4

 

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Tempo Białka 69 71:14
2 Niwa Nowa Wieś 65 73:21
3 Team Sport Hejnał Kęty 60 68:27
4 Nadwiślanin Gromiec 52 54:39

5

Brzezina Osiek 47 52:28

6

LKS Gorzów 44 58:44
7 Babia Góra Sucha Beskidzka 39 44:34

8

MKS Libiąż 34 51:45

9

Victoria 1918 Jaworzno 34 55:45

10

Sokół Przytkowice 34 35:45

11

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 34 45:46

12

Zgoda Byczyna 31 38:56

13

LKS Żarki 26 37:47

14

Halniak Maków Podhalański 26 28:49

15

Zatorzanka Zator 23 34:65

16

Garbarz Zembrzyce 18 30:71

17

Sosnowianka Stanisław Dolny 8 25:122

 


Keeza A Klasa

Soła Łęki – Zgoda Malec 4:2. Mecz rozegrany od 41. minuty przy stanie 1:1.

 

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Górnik Brzeszcze 61 82:15

2

Przeciszovia Przeciszów 55 71:27

3

Strumień Polanka Wielka 55 71:25

4

Zgoda Malec 40 68:48

5

LKS Bobrek 39 46:36

6

Orzeł Witkowice 36 58:48

7

Soła Łęki 33 51:41

8

Solavia Grojec 28 40:51

9

Puls Broszkowice 27 57:76

10

LKS Bulowice 25 32:57

11

LKS Piotrowice 17 28:66

12

Pogórze Gierałtowice 15 27:70

13

Sygnał Włosienica 14 39:62

14

Zaborzanka Zaborze 13 24:71

 


Keeza B Klasa

W tej klasie rozgrywkowej w środę nie grano.

 

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Iskra Brzezinka 61 95:18

2

KS II Chełmek 39 80:44

3

Korona Harmęże 38 48:45

4

Skawa Podolsze 25 41:44

5

LKS Głębowice 17 43:74

6

LKS Poręba Wielka 16 28:62

7

LKS Palczowice 13 31:79

 

 

Przeczytaj relacje ze spotkań

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .