PIŁKA NOŻNA. Soła Łęki z kompletem punktów

Paweł Wodniak  |   Piłka nożna  |   10 września 2009 17:48
Już tylko jedna drużyna w B klasie ma na swoim koncie komplet punktów. Fot. Łukasz Patrzyk.

W trzeciej kolejce oświęcimskiej B klasy spotkały się zespoły, które wygrały swoje dwa pierwsze mecze. W Łękach tamtejsza Soła podejmowała Sygnał Włosienica. Spotkanie wygrali gospodarze 2:1.Podajemy także wyniki wszystkich meczów wadowickiej okręgówki oraz oświęcimskiej A i B klasy.

Od początku meczu widać było, że zawodnikom jednej i drugiej drużyny bardzo zależy na zwycięstwie. W ich poczynaniach widać było jednak bardzo dużo nerwowości. W 35. minucie szansę na wyjście na prowadzenie mieli goście z Włosienicy. Przemysław Szpiegla  nie zdołał jednak pokonać strzałem z 11 metrów Tomasza  Jasińskiego. Po tym strzale do pracy wzięli się gospodarze spotkania. Przeprowadzili oni kilka akcji, lecz nie pokonali Mariusza Oczkowskiego.  Od początku drugiej połowy obie ekipy starały się strzelić bramkę. I goście i gospodarze pokazali kilka ciekawych akcji.

W 56. minucie Soła Łęki otrzymała rzut karny za dotknięcie piłki ręką na polu karnym przez jednego z obrońców Sygnału. Pewnie wykorzystał go Lekki. W 58. minucie Handy nie zmarnował okazji sam na sam z bramkarzem gości i podwyższył wynik spotkania na 2:0. Podopieczni Tomasza Wykręta nie załamali się takim obrotem spraw i starali się za wszelką cenę odrobić straty. Goście atakowali z pasją, ale tylko raz udało im się pokonać Tomasza Jasińskiego. Uczynił to Michał Oczkowski.