PIŁKA NOŻNA. Inauguracja sezonu letniego

Paweł Wodniak  |   Piłka nożna  |   28 kwietnia 2009 23:23
Ruszyła amatorska liga piłki nożnej. Fot. Archiwum.

Ruszył kolejny sezon amatorskiej ligi piłkarskiej pod patronatem Oświęcimskiego Stowarzyszenia Sportu Amatorskiego OSSA. Do gry zgłosiło się 10 drużyn, które o mistrzostwo rywalizują na bocznym stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Oświęcimiu w systemie ligowym podzielonym na 3 rundy.

Po pierwszym gwizdku sędziego mecz otwarcia rozegrały między sobą drużyny Antidotum i Porowski Consult. W grze widać było sporo nerwowości i na pierwszą bramkę sezonu letniego trzeba było czekać aż do 38 minuty spotkania. Wtedy to Zbigniew Chomicz (Antidotum) skierował głową piłkę do bramki i otworzył wynik spotkania. W końcówce jednak drużynie Porowski Consult. udało się wyrównać po rzucie karnym, wykorzystanym przez Damiana Kubickiego.

– Większość z graczy trafia do drużyn A klasowych. Wiemy już również, że w tym sezonie letnim, tak jak i w poprzednich zawody nie ograniczą się jedynie do samej ligi – mówi Grzegorz Sawicki, główny sędzia zawodów. – Jak co roku po zakończeniu sezonu ligowego rozegrany zostanie puchar ligi.

Wyniki
Antidotum – Porowski Const. 1:1
Ara – Gibon Squad 0:1
Sharks – KOS 12 1:1
SBS – Tygrysy – Menago 0:12
Club High Way – Profit 5:1

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa