PIŁKA NOŻNA. Dwaj nowi zawodnicy w Sole Oświęcim

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   19 sierpnia 2011 13:01

W Sole Oświęcim pojawiło się dwóch nowych piłkarzy. Oba transfery zostały sfinalizowane już po rozpoczęciu sezonu. Skład klubu z Oświęcimia wzmocnił Rafał Skrzypek i Mateusz Wójcikiewicz.

Rafał Skrzypek ma 28 lat. Środkowy obrońca grał między innymi w Garbarzu Zembrzyce, Szczakowiance Jaworzno, Jałowcu Stryszawa, Koszarowej Żywiec. W poprzednim sezonie Skrzypek przebywał w Wielkiej Brytanii.

Mateusz Wójcikiewicz urodził się w 1987r. Jego dotychczasowym klubem był Pasjonat Dankowice. W poprzednim sezonie piłkarz mogący występować na pozycji pomocnika często wychodził w pierwszym składzie tego zespołu.

Na zdjęciu: Sebastian Stemplewski ma do dyspozycji dwóch nowych zawodników. Fot. Paweł Suski

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa