Pierwszy komplet punktów Zaborzanki

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   4 września 2020 00:47

W Piotrowicach zagrały ze sobą drużyny, które przed tym spotkaniem miały zerowy dorobek punktowy. 2:0 wygrała Zaborzanka.

Zaborzanka wyszła na prowadzenie na początku drugiej połowy. Z prawego skrzydła w pole karne wrzucił Bochenek. Gola głową zdobył Kleczkowski . W 55. minucie rzut wolny wykonał Łach. Futbolówka wpadła na ósmy metr. W siatce umieścił ją Kleczkowski, który zachował zimną krew w polu karnym.

,,To był nasz najsłabszy mecz w sezonie. W tym meczu nie zasłużyliśmy nawet na remis. Ciężko znaleźć w naszej grze jakieś pozytywy” – powiedział Jarosław Chowaniec, trener LKS Piotrowice.

,,Nadal mamy duże problemy kadrowe.  Walczyliśmy bardzo mocno i to przyniosło efekt. Cieszą mnie punkty i to że w końcu odpaliliśmy. Morale drużyny na pewno się podniosły” – powiedział Rafał Przybyła, grający trener Zaborzanki Zaborze.

Sobota 29 sierpnia LKS Piotrowice – Zaborzanka Zaborze 0:2 (0:0)
Bramki: 0:1 Kleczkowski (46.), 0:2 Kleczkowski (55.)

Składy:
LKS Piotrowice: Hałatek, Włoch, M. Rogalski, Kościelnik, Piotr Frączek (70. Marsowicz), Merta (20. Klimczyk), Nowak, S. Rogalski, Ortman, Kocoń, Maciej Frączek. Trener: Jarosław Chowaniec.

Zaborzanka Zaborze: Pędlowski, Kleczkowski, Grzywa, Malik, Kowalski, Ostrowski, Przybyła (7. Bochenek, 75. Kosek), Łach, Stańczyk, Borowski, Pest (89.Pest). Trener: Rafał Przybyła.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .