Pierwszy komplet punktów Solavii w sezonie

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   28 września 2021 11:57

Solavia wygrała w Brzezince 2:1 z tamtejszą Iskrą. Ludzie związani z klubem z Grojca pierwszy raz w tym sezonie cieszą się ze zdobycia pełnej puli.

W 61. minucie Wołek zagrał prostopadle do Pietraszewskiego, który oddał skuteczny strzał na dalszy słupek. W 78. minucie Solavia przeprowadziła kontrę. M. Smolarek zagrał długą piłkę do Pietraszewskiego, a ten pokonał bramkarza strzałem z 20 metra. W 90. minucie bramkę zdobyła Iskra. Po wrzutce z rzutu rożnego ładny dla oka strzał w samo okienko wykonał Drobisz.

„Przez większą cześć spotkania przeważaliśmy. Jednak jak się nie strzela trzech tzw. setek w pierwszej połowie, to nie ma co liczyć na sukces. Przeciwnik miał dwie sytuacje i skrupulatnie je wykorzystał. Gratuluję zespołowi z Grojca, bo była bardziej zdeterminowana” – powiedział Rafał Skrzypek, grający trener Iskry Brzezinka.

„Wreszcie zapracowaliśmy na trzy punkty. Mieliśmy dziś odmłodzony skład. Przeciwnik przeważał, ale my byliśmy skuteczniejsi. Gratuluję swojej drużynie” – powiedział Daniel Płonka, trener Solavii Grojec.

Sobota 25 września Iskra Brzezinka – Solavia Grojec 1:2 (0:0)
Bramki: 0:1 Pietraszewski (61.), 0:2 Pietraszewski (78.), 1:2 Drobisz (90.)

Składy:
Iskra Brzezinka: Baruś, Drobisz, Gąsiorek, Tomasik, Piątek (65. Sergiel), Skrzypek (55. Kyrcz), Migdałek (Kleczkowski), Wojtaszak, Krzemień (85. Jarnot), G. Samek (55. Ł. Samek), Skiernik. Trener: Rafał Skrzypek.

Solavia Grojec:  Kołacz, P. Chowaniec II (65. Kozieł), Goc, B. Smolarek, Maksimow, W. Chowaniec  (60. M. Smolarek), Mroczek, Krężel, Wołek, Żebrak, Pietraszewski, Antecki. Trener: Daniel Płonka.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .