Pierwsze punkty LKS Bulowice w tym sezonie

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   8 września 2018 13:48

LKS Bulowice wygrał na wyjeżdzie z Solavią Grojec 3:1. To pierwsze zwycięstwo klubu z gminy Kęty w tym sezonie.

W 35. minucie po wrzutce ze środka gola zdobył ustawiony przy dalszym słupku Matejko. Solavia wyrównała w 39. minucie. Obrońca gości wybił futbolówkę na szesnastkę. Dotarła ona do Snażyka, który uderzył z woleja.

W 71. minucie płaski strzał Matejki przyniósł efekt bramkowy. W doliczonym czasie gry po wybiciu przez bramkarza gola zdobył Handy.

Niedziela 2 września Solavia Grojec – LKS Bulowice 1:3

Bramki: 0:1 Matejko 35., 1:1 Snażyk 39., 1:2 Matejko 71., 1:3 Handy 91.

Solavia Grojec: Kołodziej, Szewczuk, Zygmunt, Płaczek, Noworyta, Śliwka zm. 59. Kozieł, Wołek zm. 71. Smolarek, Snażyk, Witek, Wiktoruk, Mroczek. Trener: Dawid Szewczuk.

LKS Bulowice: Kudłacik, Peszel, Matusiak, Łuczak, Surma zm. 85 Wantoła, Michalak 65. Kruk, Kołaczek, Cibor, Matejko, Wysogląd zm. 89  Zaręba, Mrzygłód, zm. 46. Handy. Trener: Marek Kudłacik.