Pierwsze punkty KS Chełmek

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   22 sierpnia 2021 21:02

KS Chełmek wygrał na swoim obiekcie z Słomniczanką Słomniki 3:1. To pierwsze punkty drużyny prowadzonej przez Kamila Orawczaka w tym sezonie.

W 16. minucie po zagraniu z prawej strony Burego Nowak na raty pokonał bramkarza Słomniczanki. W 40. minucie Bury podał do Kustry, a ten przekazał futbolówkę Nowakowi. Zawodnik KS Chełmek nie zmarnował bardzo dobrej okazji.

W 82. minucie po składnej akcji gości bramkę zdobył Kozieł. W 88. minucie zdaniem sędziego w polu karnym faulowany był Księżyc. Jedenastkę wykorzystał  Bury.

„W tym spotkaniu od początku byliśmy bardzo zdeterminowani do tego, by zdobyć pierwsze punkty w sezonie. Mecz toczył się pod nasze dyktando. Cieszymy się ze zwycięstwa” – powiedział Kamil Orawczak, trener KS Chełmek.

Sobota 21 sierpnia KS Chełmek – Słomniczanka Słomniki 3:1 (0:0)
Bramki: 1:0 Nowak (16.), 2:0 Nowak (40.), 2:1 Kozieł (82.), 3:1 Bury rzut karny (88.)

KS Chełmek: Przewoźnik, Bloch (85. Łaski), Wadas, Sidor, Pędrys, Kustra, Savalenko, Drobniak, Księżyc (80. Piątek), Bury (85. Kulig), Nowak (65. Kaleta). Trener: Kamil Orawczak.

Słomniczanka Słomniki: Dul, Filipek, Rodrigo, Strona, Wątroba (78. Broda), Ł. Feret (65. Feret), Sz. Reczulski (46. Matysek), M. Reczulski, Nawrocki (46. Grzyb), Skrzypek, Kozieł.