Pierwsza porażka LKS Rajsko w V Lidze

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   5 września 2018

LKS Rajsko przegrał na swoim boisku z Nadwiślaninem Gromiec. Była to pierwsza porażka klubu z gminy Oświęcim w tym sezonie.

Na początku spotkania bramkę mogli zdobyć zawodnicy LKS Rajsko. To oni w pierwszej odsłonie przeważali.  Nie wykorzystali jednak dwóch tzw. setek.

Pierwszego gola podopieczni Grzegorza Bąka stracili w 51. minucie. Po złym rozegraniu i stracie futbolówki na rzecz rywali, w sytuacji sam na sam z bramkarzem błędu nie popełnił Szlęzak. W 57. minucie Wadas uderzył z około 35 metrów i przelobował golkipera. Dwie minuty później kolejny kolejny błąd defensorów zawodników klubu z Rajska wykorzystali przeciwnicy. Na listę strzelców drugi raz w tym meczu wpisał się Szlęzak.

,, Szkoda początku. Mieliśmy dwie dobre sytuacje bramkowe. Wszystko wyglądało dobrze do kontuzji Dawida Jędrusika. W kolejnej fazie graliśmy nerwowo i popełnialiśmy sporo  błędów. Wykorzystał to rywal. Wynik nie odzwierciedla przebiegu’’ – powiedział Grzegorz Bąk, trener LKS Rajsko.

Sobota 1 września LKS Rajsko – Nadwiślanin Gromiec 0:3

Bramki: 0:1 Szlęzak 51., 0:2 Wadas 57., 0:3 Szlęzak

Składy:

LKS Rajsko: Gielarowski, Sieczko, Jędrusik zm, 31. Scąber, Welber, Zimnal zm. 79. Ochman, Czarnik, Matlak, Ryś zm. 57. Brańka, Mika zm. 57. Bąk, Piskorz zm. 75. Senkowski, K. Jędrusik.

Nadwiślanin Gromiec: Księżarczyk,  Nędza, Chylaszek z. 79. Likus, Waligóra 75. Ryska, Wadas, Zmarzły, Zejma, Piegzik, Wierzbic zm. 91. Kania, Niedzielski zm. 59. Nowicki, Zajas,

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa