Pierwsza drużyna Sygnału ma nowego trenera

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   28 listopada 2020 19:01

Zarząd Sygnału Włosienica doszedł do porozumienia z nowym trenerem. Zastąpił on rezygnującego po rundzie jesiennej Damiana Pałamarczuka.

Nowym trenerem Sygnału został Daniel Zaborowski.

Trener ma 35 lat. Jako zawodnik grał w Zatorzance Zator, LKS Piotrowice, Orle Wieprz i Burzy Roczyny.

Jako trener drużyny seniorów pracował w Orle Radocza, Przełęczy Kossowa i w Czarnych Koziniec. Z każdym z tych zespołów osiągnął awans do B Klasy. Pracował też z dziećmi w Progressie Andrychów, w szkółce Cracovii w Andrychowie i w Burzy Roczyny. W tym ostatnim klubie Zaborowski nadal trenuje młodzików.

Po rundzie jesiennej Sygnał zajmuje ostatnie miejsce w tabeli w A Klasie. Do zespołów bezpośrednio walczących o utrzymanie zespół z Włosienicy ma niewielkie straty.

,,Tęskniłem za pracą z seniorami. Ciągnęło mnie do niej. Działacze Sygnału złożyli mi konkretną propozycję, Doszliśmy do porozumienia” – powiedział Daniel Zaborowski, trener Sygnału Włosienica.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .