Pewne zwycięstwo lidera

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   2 maja 2021 21:39

Górnik uczynił kolejny krok do przodu w walce o Ligę Okręgową Lider z Brzeszcz wygrał aż 6:0 z LKS Piotrowice.

W 8. minucie Bartula zagrał prostopadle do Żmudki, który otworzył wynik spotkania. W 12. minucie zdaniem sędziego faulowany był Kawczak. Gola zdobył Bartula. Minutę później Kawczak był znów faulowany w polu karnym. Jedenastkę na gola zamienił Kozieł.

W 63. minucie z lewego skrzydła dośrodkował Kozieł. Obrońca wybił piłkę. Na 12 metrze doszedł do niej Sojka i skierował pod poprzeczkę. W 72. minucie stoper zagrał do Kawczaka. Ten  się obrócił i zagrał ze środka pola do Brańki. Zawodnik Górnika nie zmarnował sytuacji jeden na jeden z bramkarzem. W 87. minucie bramkarz LKS Piotrowice złapał piłkę, a potem ja wypuścił. Żmuda dobiegł do futbolówki i umieścił ją w siatce.

,,Cały czas dominowaliśmy i prowadziliśmy grę. Po golu na 3:0 się rozluźniliśmy, ale po przerwie znów graliśmy z odpowiednim zaangażowaniem” – powiedział Wojciech Włodarczyk, trener Górnik Brzeszcze.

,,Przegraliśmy nastawieniem. Już przed mecze niektórzy nasi zawodnicy mówili, że przegramy” – powiedział Piotr Frączek, grający członek zarządu LKS Piotrowice.

Sobota 1 maja Górnik Brzeszcze – LKS Piotrowice 6:0 (3:0)
Bramki: 1:0 Żmudka (8.), 2:0 Bartula (12.), 3:0 Kozieł rzut karny (13.), 4:0 Sojka (63.), 5:0 Brańka (72.), 6:0 Żmuda (87.)

Składy:
Górnik Brzeszcze: Borgosz, Żmudka, D. Jędrusik, Walus (60. Salepa), Kozieł, Stachańczyk (46. Brańka), Piwowar (46. Żmuda), Sojka (68. Czul), Bartula, Michalik (55. Drabczyk), Kawczak. Trener: Wojciech Włodarczyk.

LKS Piotrowice: Figura, M. Rogalski, S. Rogalski,  Walkiewicz, Marsowicz, Paweł Frączek, Piotr Frączek (81. Klimczyk), Włoch (81. Antecki), Merta, Hałatek, Kocoń (88. Miętka). Trener: Jarosław Chowaniec.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .