Passa Górnika utopiła się w Strumieniu

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   15 maja 2018

Strumień Polanka Wielka wygrał z Górnikiem Brzeszcze 4;3.

Górnik przyjechał do Polanki Wielkiej z passą kilku zwycięstw z rzędu.Wygrywając mecz utrzymywałby kontakt z liderem, z którym zagra w kolejny weekend mecz ligowy. Strumień jest drużyną nieobliczalną. Potrafi zagrać bardzo dobry mecz, ale zdarzają mu się też wpadki.

W 5. minucie lewym skrzydłem zaatakował Grubka. Zagrał  w pole karne. Tam zdaniem sędziego faulowany był Gałgan. Jedenastkę wykorzystał Trawkowski. Później rzut wolny wykonywał Malik. Do futbolówki doszedł Juras. Jego uderzenie obronił bramkarz, ale dobitka Grubki była skuteczna. Ten sam zawodnik strzelił gola na 3;0. Skorzystał z prostopadłego zagrania Boby.

W 49. minucie Górnik wziął się za strzelanie. Z lewego skrzydła dośrodkowywał Waluś. Dobrą główką popisał się Widuch. Do piłki doszedł Salepa i umieścił ją w pustej bramce. Kolejnego gola zdobyli gospodarze. Po tzw. przebijance w środku polu Romanek zagrał prostopadle do Boby.Piłkarz Strumienia wygrał pojedynek sam na sam z golkiperem Górnika. W 62. minucie Senkowski otrzymał podanie od Widucha, obrócił się u pokonał bramkarza, więc było 4;2. Pięć minut przed zakończeniem meczu klub z Brzeszcz Senkowski wszedł w pole. Zawodnik zespołu przyjezdnego był nieprzepisowo powstrzymywany. Gola z jedenastu metrów zdobył sam poszkodowany.

,,Na początku zdominowaliśmy przebieg wydarzeń na boisku. Później oddaliśmy pole rywalowi. W drugiej połowie byliśmy za bardzo pewni swego. W końcówce było nerwowo. Cieszy mnie to zwycięstwo” – powiedział grający Mariusz Gałgan, trener Strumienia Polanka Wielka.

,,Do 20 minuty wynik był już rozstrzygnięty. W pierwszym momencie nie byliśmy skoncentrowani. Później zabrakło czasu” – powiedział Wojciech Włodarczyk, trener Górnika Brzeszcze.

Sobota 12 maja Strumień Polanka Wielka – Górnik Brzeszcze 4;3

Bramki; 1;0 Trawkowski rzut karny 5., 2;0 Grubka 13., 3;0 Grubka 20., 3;1 Salepa 49., 4;1 Boba 60., 4;2 Senkowski 64., 4;3 Senkowski rzut karny 85.

Strumień Polanka Wielka; Jasiński, Drabczyk zm. 80. Wasztyl, Knapik, Trawkowski, Malik, Gałgan zm. 46. Romanek, Juras, Jaszczyk, Łukaszczyk, Boba, Grubka. Trener; Mariusz Gałgan.

Górnik Brzeszcze; Kopta – Żmuda, Waluś zm. 65. Wrona, Drabczyk zm. 60. Michalik, Salepa – Brańka zm. 46. Piwowar, Witasik zm. 35. Widuch, Czerwik, Sojka, Ochman – Senkowski. Trener; Wojciech Włodarczyk.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa