Padło aż 12 bramek – FOTO

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   20 czerwca 2021 14:39

Kto chciał w ten weekend obejrzeć dużo bramek i był na boisku w Jawiszowicach miał szczęście. W spotkaniu padło 12 bramek.

Drużyny podzieliły się punktami

W 24. minucie na prowadzenie wyszli przyjezdni. Pierlak tak niefortunnie wybijał piłkę z pięciu metrów, że ta odbiła się od Assinora i wpadła do siatki. W 31. minucie Gąsiorek oddał precyzyjny strzał z 25 metrów.

Piłka wpadła do bramki przy dalszym słupku. W 38. minucie Korczyk zakończył swoją indywidualną akcję skutecznym strzałem.

W pierwszej połowie padły jeszcze dwa gole

W 41. minucie po rzucie rożnym D. Hałata bramkarza strzałem głową pokonał D. Płonka. W 44. minucie ze skrzydła dograł M. Hałata, a piłkę do siatki skierował Assinor.

W drugiej połowie również było bardzo ciekawie

W 47. minucie było 3:3. Po zagraniu z lewej flanki M. Hałata piłkę w pustej bramce umieścił Frolov. W 53. minucie błąd Ściślaka wykorzystał M. Hałat, który zdobył gola na 3:4. W 65. minucie znów był remis. Pitry obsłużył dobrym podaniem na skrzydło Sitkę. Ten wymanewrował rywala i znalazł sposób na bramkarza. W 73. minucie Korczyk zagrał prostopadle do Gąsiorka. Zawodnik LKS Jawiszowice w sytuacji sam  na sam  z golkiperem przelobował go.

To nie był koniec festiwalu strzeleckiego, który zorganizowały obie drużyny

W 86. minucie indywidualną akcją popisał się Król. Piłka po jego strzale przeleciała obok E. Płonki i wpadła do siatki. Minutę później po wrzutce z prawej strony Gąsiorka gola głową zdobył Korczyk. Skończyło się na 6:6, bo w 90. minucie na listę strzelców wpisał się Assinor.

Z wielką dumą i radością informujemy, że we właśnie zakończonym sezonie Kezza IV Ligi LKS Jawiszowice zajął historyczne,…

Posted by LKS Jawiszowice on Saturday, June 19, 2021

Sobota 19 czerwca LKS Jawiszowice – Sokół Kocmyrzów 6:6 (3:2)
Bramki: 0:1 Assinor (24.), 1:1 Gąsiorek (31.), 2:1 Korczyk (38.), 3:1 D. Płonka (41.), 3:2 Assinor (44.), 3:3 Frolov (47.), 3:4 M. Hałat (53.), 4:4 Sitko (65.), 5:4 Gąsiorek (73.), 5:5 Król (86.), 6:5 Korczyk (87.), 6:6 Assinor (90.)

LKS Jawiszowice: E. Płonka, Pierlak (46. Wysogląd), Kabara, Pitry, Sitko, Ściślak, Kocemba (89. Wawak), D. Płonka, Gąsiorek, D. Hałat, Korczyk. Trener: Przemysław Pitry.

Sokół Kocmyrzów: Przybyś, Orłowski, Adamski, Gaweł, Brak, M. Hałat, Frolov, Pietrzyk, Targosz, Król, Assinor.