Padło aż 12 bramek – FOTO

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   20 czerwca 2021 14:39

Kto chciał w ten weekend obejrzeć dużo bramek i był na boisku w Jawiszowicach miał szczęście. W spotkaniu padło 12 bramek.

Drużyny podzieliły się punktami

W 24. minucie na prowadzenie wyszli przyjezdni. Pierlak tak niefortunnie wybijał piłkę z pięciu metrów, że ta odbiła się od Assinora i wpadła do siatki. W 31. minucie Gąsiorek oddał precyzyjny strzał z 25 metrów.

Piłka wpadła do bramki przy dalszym słupku. W 38. minucie Korczyk zakończył swoją indywidualną akcję skutecznym strzałem.

 

 

W pierwszej połowie padły jeszcze dwa gole

W 41. minucie po rzucie rożnym D. Hałata bramkarza strzałem głową pokonał D. Płonka. W 44. minucie ze skrzydła dograł M. Hałata, a piłkę do siatki skierował Assinor.

 

 

W drugiej połowie również było bardzo ciekawie

W 47. minucie było 3:3. Po zagraniu z lewej flanki M. Hałata piłkę w pustej bramce umieścił Frolov. W 53. minucie błąd Ściślaka wykorzystał M. Hałat, który zdobył gola na 3:4. W 65. minucie znów był remis. Pitry obsłużył dobrym podaniem na skrzydło Sitkę. Ten wymanewrował rywala i znalazł sposób na bramkarza. W 73. minucie Korczyk zagrał prostopadle do Gąsiorka. Zawodnik LKS Jawiszowice w sytuacji sam  na sam  z golkiperem przelobował go.

To nie był koniec festiwalu strzeleckiego, który zorganizowały obie drużyny

W 86. minucie indywidualną akcją popisał się Król. Piłka po jego strzale przeleciała obok E. Płonki i wpadła do siatki. Minutę później po wrzutce z prawej strony Gąsiorka gola głową zdobył Korczyk. Skończyło się na 6:6, bo w 90. minucie na listę strzelców wpisał się Assinor.

Z wielką dumą i radością informujemy, że we właśnie zakończonym sezonie Kezza IV Ligi LKS Jawiszowice zajął historyczne,…

Posted by LKS Jawiszowice on Saturday, June 19, 2021

 

 

 

Sobota 19 czerwca LKS Jawiszowice – Sokół Kocmyrzów 6:6 (3:2)
Bramki: 0:1 Assinor (24.), 1:1 Gąsiorek (31.), 2:1 Korczyk (38.), 3:1 D. Płonka (41.), 3:2 Assinor (44.), 3:3 Frolov (47.), 3:4 M. Hałat (53.), 4:4 Sitko (65.), 5:4 Gąsiorek (73.), 5:5 Król (86.), 6:5 Korczyk (87.), 6:6 Assinor (90.)

Składy:
LKS Jawiszowice: E. Płonka, Pierlak (46. Wysogląd), Kabara, Pitry, Sitko, Ściślak, Kocemba (89. Wawak), D. Płonka, Gąsiorek, D. Hałat, Korczyk. Trener: Przemysław Pitry.

Sokół Kocmyrzów: Przybyś, Orłowski, Adamski, Gaweł, Brak, M. Hałat, Frolov, Pietrzyk, Targosz, Król, Assinor.

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .