Ostatecznie Górnik traci do Teamu Sportu Hejnału cztery punkty

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   16 listopada 2017

Górnik Brzeszcze wygrał na wyjeździe z LKS Piotrowice 2:0.

W 30. minucie po kombinacyjnej akcji przyjezdnych gola zdobył Brańka. W 65. minucie po faulu na Widuchu sędzia przyznał Górnikowi rzut wolny. Precyzyjnie wykonał go Senkowski.

– Ciężko było nam się zebrać. Wystawiliśmy jedenastoosobowy skład. Z konieczności w polu musiał zagrać bramkarz. Mimo tego podjęliśmy walkę. Nie wykorzystaliśmy pięciu tzw. setek. Szkoda przede wszystkim sytuacji Rogalskiego i Ziembli. W drugiej połowie poza rzutem wolnym przeciwnik nie oddał żadnego strzału na naszą bramkę. Przez pół godziny graliśmy w dziesięciu, ale i wtedy mogliśmy pokusić się o gole – powiedział Piotr Frączek, grający prezes LKS Piotrowice.

-T o był ciężki mecz, chociaż to my posiadaliśmy inicjatywę. Stylu gry i nastawienia przeciwników nie będę komentował. Cieszę się jedynie, że skończyło się bez kontuzji – powiedział Damian Odrobiński, trener Górnika Brzeszcze.

Sobota 11 listopada LKS Piotrowice – Górnik Brzeszcze 0:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Brańka (30.), 0:2 Senkowski (65.)

Składy:
LKS Piotrowice: Hałątek, Kościelnik, M. Rogalski, Stawiarski, Piotr Frączek, Paweł Frączek, Miłosz Frączek, Stolarczyk, Krawczyk, Ziembla. Trener: Wojciech Włodarczyk.

Górnik Brzeszcze: Kołodziej – Jędrusik, Lis, Walus (46. Ochman), Żmudka – Czerwik, Sojka (75. Drabczyk), Widuch (70. Czul), Witasik (46. Michalik) – Senkowski, Brańka (46. Janik). Trener: Damian Odrobiński.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa