Osoby związane z Górnikiem mogą odetchnąć z ulgą, ale tylko do czerwca

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   11 stycznia 2021 20:53

Zarząd KS Górnik Brzeszcze postanowił przedłużyć swoją kadencję do czerwca. Oznacza to, że do tego czasu klub i wszystkie drużyny będą funkcjonowały.

Niedawno zamieściliśmy w portalu materiał z oświadczeniem zarządu klubu. Wynikało z niego, że aktualny skład zarządu Górnika skończy swoją działalność zgodnie z końcem swojej kadencji, czyli w styczniu. Według oświadczenia i posiadanych przez nas informacji pojawiły się dwa problemy. Po pierwsze zarząd klubu widział, że zorganizowanie zebrania sprawozdawczo – wyborczego w terminie styczniowym jest ciężkim zadaniem do zorganizowania z powodu obostrzeń związanych z pandemią COVID-19. Po drugie problemem jest brak odpowiedniej liczby chętnych do stworzenia nowego zarządu.

Aktualny zarząd KS Górnik  Brzeszcze zdecydował się na przedłużenie swojej kadencji do czerwca. Publikujemy oświadczenie, które klub opublikował na swoim profilu na Facebooku. Treść oświadczenia jest zachowana w oryginalnym kształcie bez ingerencji redakcji.

,,Uwaga bardzo ważna wiadomość.

Ze względu na ciągle panującą pandemię Covid19, a co za tym idzie ciągle panujące obostrzenia, i niepewną przyszłość (ogłaszane kolejne „fale” choroby), nie ma możliwości zorganizowania zebrania sprawozdawczo-wyborczego w najbliższym czasie, więc nie ma możliwości wyboru nowego Zarządu.
Mając na uwadze dobro klubu (klub musi nadal funkcjonować: rozliczenie 2020 roku, start do ogłoszonego przez Gminę Programu Upowszechnienie kultury fizycznej i sportu …, start do ministerialnego programu Klub, bieżące utrzymanie obiektu, przygotowanie drużyn do rundy wiosennej i tak dalej) Zarząd Klubu Górnik Brzeszcze został poproszony o przedłużenie obecnej kadencji przynajmniej do Czerwca 2021 roku.
Decyzją Prezesa stowarzyszenia oraz członków Zarządu KS Górnik Brzeszcze kadencja obecnego zarządu zostaje przedłużona do Czerwca 2021 roku.”

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Zaszczepisz się przeciwko COVID-19?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .