Osłabiony kadrowo LKS Gorzów poradził sobie ze Zgodą

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   17 października 2020 21:50

LKS Gorzów wygrał u siebie ze Zgodą Byczyna 1:0. Bramkę zdobył Cichoń.

W 43. minucie po rzucie wolnym z prawej strony uderzona przez Dylowicza piłka odbiła się od poprzeczki. Bramkarz wyszedł do piłki. Wykorzystał to Cichoń, który uderzeniem z 15 metra skierował piłkę do pustej bramki.

,,Dziś byliśmy bardzo osłabieni. Jedni musieli siedzieć w domu, inni są chorzy a jeszcze inni kontuzjowani. Trzeba przyznać, że mieliśmy jeszcze kilka sytuacji strzeleckich takie jak na przykład Niedzielski. Nie ukrywam, że gole mogli zdobyć też przyjezdni. Dwa razy skierowali piłkę do siatki, ale sędzia bramek nie uznał. Raz orzekł o spalonym, a drugi raz dostrzegł faul w ataku. Cieszy mnie to, że mamy szeroką kadrę. Ci którzy zastępują zawodników z pierwszej jedenastki wywiązują się ze swojego zadania” – powiedział Maciej Kania, grający trener LKS Gorzów.

Sobota 17 października LKS Gorzów – Zgoda Byczyna 1:0 (1)0)
Bramka: 1:0 Cichoń

Skład LKS Gorzów: Adamus, Domżał, Śliwiński, Opitek, Grodzki, Bodziony (70. Kaczmarczyk), Cichoń, Dylowicz, Pieczara, Niedzielski (50. Burda), Ząbek. Trener: Maciej Kania.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa