Osłabiona Zatorzanka przegrała w Gromcu

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   18 czerwca 2021 11:54

Mocno osłabiona kadrowo Zatorzanka przegrała w Gromcu z Nadwiślaninem 0:4. Walczy o utrzymanie.

W 12. minucie po przejęciu piłki i strzale sprzed 16 metra Kaszuba podał na pustą bramkę do Nowickiego, który dopełnił formalności. W 42. minucie Nowicki otrzymał prostopadłe podanie od kolegi z zespołu i znalazł sposób na Kołodziekczyka.

Nowicki strzelił również trzecią bramkę. Uderzył bezpośrednio z boku szesnastki.  Po rykoszecie na obrońcy futbolówka wpadła do siatki. W 81. minucie Chandzlik skutecznie dobił strzał innego zawodnika Nadwiślanina.

„Mamy bardzo duże problemy kadrowe. Było nas 12, w tym dwóch grało z kontuzjami. Rywal przeważał, ale nie graliśmy bardzo źle. Zostały cztery mecze. Utrzymanie jest w zasięgu, więc walczymy dalej” – powiedział Marcin Folga, trener Zatorzanki Zator.

Środa 16 czerwca Nadwiślanin Gromiec – Zatorzanka Zator 4:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Nowicki (12.), 2:0 Nowicki (42.), 3:0 Nowicki (69.), 4:0 Chandzlik (81.)

Nadwiślanin Gromiec (wyjściowy): Księrzarczyk Zmarzły Zajas Grzywa Pactwa Piegzik Szlęzak Stefański Kaszuba Palka Nowicki.

Zatorzanka Zator: Kołodziejczyk, Stanek, Celej, Pindel, Kukiełka (65. Gzela), Szymonik, Florczak, Kwiatkowski, Stefaniak, Kozak, Kowalczyk. Trener: Marcin Folga.