Osiem bramek i podział punktów w Łękach

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   18 października 2018 19:30

Soła Łęki zremisowała z LKS Piotrowice 4:4.

W 3. minucie na prowadzenie wyszli gospodarze. Najlepiej w zamieszaniu podbramkowym zachował się Matejko. Skierował futbolówkę do siatki uderzeniem z pięciu metrów. W 12. minucie sytuacje sam na sam z bramkarzem wykończył Krawczyk.

W 15. minucie gola z bliska zdobył Dziubek. Wyrównał Piotr Frączek, który skutecznie zaatakował lewym skrzydłem. W 71. minucie szanse na zwycięstwo zwiększyli goście, bo Krawczyk pokonał bramkarza po wrzutce Anteckiego. W 75. minucie drugi raz w tym meczu na liste strzelców wpisał się Dziubek.

Cztery minuty przed zakończeniem spotkania Kramarczyk precyzyjnie wykonał rzut wolny z 25 metrów. W doliczonym czasie gry znów był remis. Bardzo ładnym strzałem, po którym piłka wpadła w samo okienko bramki. Goście mieli tzw. piłkę meczową, ale jej nie wykończyli. Krawczyk w sytuacji jeden na jeden nie trafił.

,,My słabiej radziliśmy sobie w obronie. Wykorzystał to przeciwnik” – powiedział Dariusz Marszałek, prezes Soły Łęki.

,,Mam bardzo duże pretensje do sędziów. Mam wrażenie, że przerywali nasze ataki  bez uzasadnionych argumentów. Zupełnie przeciwnie wyglądała sytuacja przy akcjach rywali. Bardzo nie podobała mi się praca arbitrów,. Kto wie, jak potoczyłyby się losy wyniku, gdyby nie ich, kompletnie niezrozumiałe decyzje.” – powiedział Piotr Frączek, grający prezes LKS Piotrowice.

Sobota 13 października Soła Łęki – LKS Piotrowice 4:4

Bramki: 1:0 Matejko 3., 1:1 Krawczyk 12., 2:1 Dziubek 15., 2:2 Krawczyk 71., 3:2 Dziubek 73., 3:3 Piotr Frączek 77., 3:4 Kramarczyk 81., 4:4 Klimczyk 93.

Soła Łęki: Dziędziel, Pawlusiak, Kramarczyk, Karnas, Adamczyk zm. 55. Wajda, Hendzlik zm. 75. Kukiełka, Matejko zm. 75. Dziuga, Wróbel, Amrozi, Kozieł, Dziubek.

LKS Piotrowice: Hałatek, Paweł Frączek, M. Rogalski, Stawiarski, Piotr Frączek, Klimczyk, Maciej Frączek zm. 57. S. Rogalski, Jarosław Chowaniec zm. 79. Stolarski, Merta zm. 57.. Żmuda, Antecki, Krawczyk.