Orzeł wygrał u siebie z LKS Piotrowice

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   25 września 2020 15:20

Orzeł wygrał na swoim boisku z LKS Piotrowice. Gole zdobyli Jasiński i Wandor.

W 69. minucie w zamieszaniu podbramkowym Jasiński odebrał piłkę obrońcy i oddał precyzyjny strzał na dalszy róg. W końcówce rajd lewym skrzydłem od ;połowy boiska przeprowadził Ochman. Jego strzał obronił bramkarz. Skutecznie dobił Wandor.

W trakcie meczu piłka uderzona mocno z rzutu wolnego odbiła się od skroni Janeczki. Wyglądało to groźnie, bo zawodnik na chwilę stracił przytomność. Potrzebna była pomoc pogotowia. Dowiedzieliśmy się, że ze zdrowiem zawodnika jest już wszystko dobrze.

,,Pierwsza połowa jest do zapomnienia. Obie drużyny zagrały bardzo słabo. W drugiej połowie dominowaliśmy. To był mecz do przepchnięcia. Takie też się zdarzają” – powiedział Marek Kudłacik, grający trener Orła Witkowice.

,,W pierwszej połowie rywal nam nie zagroził. Mieliśmy dwie dogodne okazje do strzelenia gola. Dobrze w bramce Orła zagrał Kudłacik. Z przebiegu gry był to mecz na remis” – powiedział Piotr Frączek, grający prezes LKS Piotrowice.

Sobota 19 września Orzeł Witkowice – LKS Piotrowice 2:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Jasiński (69.), 2:0 Wandor (90.)

Składy:
Orzeł Witkowice: Kudłacik, Jedliński, Rusinek (16. Achinger, 46. Mitoraj), Kruk, Walus, Hankus, Juras, Janeczko (67. Paździor),  Kawończyk (46. Wandor), Jekiełek (80. Ochman), Jasiński. Trener: Orzeł Witkowice.

LKS Piotrowice: Hałatek, Kościelnik, Paweł Frączek, Włoch, Rozumek, Ortman (70. Antecki), Klimczyk, Maciej Frączek, Piotr Frączek, Kocoń, S. Rogalski. Trener: Jarosław Chowaniec.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa