Orlicy Korony z kompletem zwycięstw

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   26 stycznia 2017 12:23

Orlicy Korony Harmęże wygrali drugi z cyklu lokalnych turniejów towarzyskich.
Zawody współorganizowane były przez pięć klubów z powiatu oświęcimskiego, których pracownicy i działacze chcą, by młodzi zawodnicy podczas zimy nie tylko trenowały, ale też miały okazję do rywalizacji z innymi, nauki i dobrej zabawy. Mecze odbywają się w hali przy Gimnazjum Gminnym nr 1 w Rajsku. Co prawda nie wyniki w tych turniejach są najważniejsze, ale organizatorzy prowadzą klasyfikację, którą podajemy również w materiale.   Tym razem zespoły nie mogły wystawić do gry wszystkich piłkarzy. Niektórych zatrzymała w domu choroba.

Wyniki:
LKS Przecieszyn – Korona Harmęże 0:1
LKS Skidziń – LKS Jawiszowice 0:1
LKS Przecieszyn – Górnik Brzeszcze 1:1
Korona Harmęźe – LKS Skidziń 1:0
LKS Jawiszowice – Górnik Brzeszcze 0:3
LKS Przecieszyn – LKS Skidziń 0:0
Korona Harmęże – LKS Jawiszowice 3:0
LKS Skidzin – Górnik Brzeszcze 0:1
LKS Przecieszyn – LKS Jawiszowice 2:2
Korona Harmęże – Górnik Brzeszcze 2:0

Kolejność w tym turnieju: 1. Korona Harmęże (12 punktów, bilans bramkowy 7:0), 2. Górnik Brzeszcze (7, 5:3), 3. LKS Jawiszowice (4, 3:8), 4. LKS Przecieszyn (3, 3:4), 5. LKS Skidziń (1, 0:3).

Kolejność po dwóch turniejach orlików: 1. Korona Harmęże (17, 11:3), 2. Górnik Brzeszcze (14, 10:6), 3. LKS Przecieszyn (9, 8:9), 4. LKS Skidziń (8, 5:5), 5. LKS Jawiszowice (7, 9:20).

W najbliższa niedzielę w hali w Rajsku zagrają żacy.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa